Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Universitātes atzinības rakstu saņem arī Gulbenes novada vidusskola

Publicitātes foto

43 skolas no visiem Latvijas novadiem un valstspilsētām saņēmušas Latvijas Universitātes (LU) atzinības rakstus par sekmīgu skolēnu sagatavošanu studijām augstākās izglītības iestādē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LU rektora parakstītu atzinības rakstu ik gadus pasniedz līdzās LU Skolu balvai. Šo balvu piešķir katra Latvijas reģiona – Rīgas, Pierīgas, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales – skolai, kura iepriekšējā gadā devusi vislielāko ieguldījumu LU studentu saimes papildināšanā, vērtējot procentuāli lielāko skaitu skolas absolventu, kas mācību gaitas turpina LU. Atzinības rakstus pēc šāda paša vērtējuma pasniedz skolām no katra Latvijas novada un valstspilsētas. Balvas tradīcija iedibināta 2016. gadā.

Vidzemē apbalvotas Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Gulbenes novada vidusskola, Limbažu Valsts ģimnāzija, Madonas Valsts ģimnāzija, Ogres tehnikums, Saulkrastu novada vidusskola, Smiltenes vidusskola, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija un Varakļānu vidusskola.

“Šīsdienas skolēns ir rītdienas students. Un mūsu tagadējie studenti pēc laika var atgriezties savā skolā kā skolotāji. Lai kur mūs dzīves gaitas aizvestu, mēs vienmēr uzturēsim saikni ar savu skolu un augstskolu. Tāpēc mēs strādājam kopā un esam vienotas izglītības sistēmas pārstāvji. Mēs pateicamies Skolu balvu saņēmējiem par uzticību Latvijas Universitātei un esam gatavi stiprināt sadarbību visās studiju jomās,” par LU Skolu balvas pasniegšanu šogad teica LU prorektore humanitāro un sociālo zinātņu jomā profesore Ina Druviete.

Šogad LU Skolu balvas tika pasniegtas LU studiju festivāla “L-Universs” laikā 23. februārī LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā un Vidzemē to saņēma Madlienas vidusskola.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.