Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Novembrī piedāvā daudzveidīgas iespējas jaunatnes jomā

Publicitātes foto.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) novembrī jauniešiem un jaunatnes jomā iesaistītajiem, tajā skaitā organizāciju un pašvaldību pārstāvjiem, piedāvā izglītojošus pasākumus un mācības par programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss”, zaļo prioritāti un mākslīgo intelektu, kā arī projektu darbnīcas par “Erasmus+” “Partnerības sadarbībai” projektiem. Tāpat interesenti aicināti piedalīties konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2023”, kā arī aizpildīt aptauju un izteikt savu viedokli par sadarbību ar JSPA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piesakies mācībām un pasākumiem

Lai veiksmīgi izstrādātu un sagatavotu programmas “Erasmus+” 2. pamatdarbības “Partnerības sadarbībai” (sadarbības partnerības un maza mēroga partnerības) projektu pieteikumu, organizāciju pārstāvji aicināti pieteikties divu līmeņu klātienes projektu darbnīcai. Pirmā līmeņa darbnīca notiks no 29. novembra līdz 1.decembrim, savukārt otrā līmeņa – no 10. līdz 11. janvārim. Pieteikties mācībām var līdz 3. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Organizāciju, solidaritātes un brīvprātīgā darba projektu dalībnieki, kuri 2023. gadā iesaistījušies programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” (ESK) īstenošanā tepat Latvijā vai šī gada laikā atgriezās no brīvprātīgā darba aktivitātes, aicināti pieteikties ESK gada izvērtēšanas pasākumam. Tas notiks no 24. līdz 25. novembrim Jūrmalā. Pieteikties iespējams līdz 14. novembrim:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • pieteikuma forma organizācijām, kas ieguvušas ESK kvalitātes zīmi;
  • pieteikuma forma brīvprātīgiem, kuri pabeidza savu aktivitāti laika posmā 2022. gada decembra līdz 2023. gada novembrim;
  • solidaritātes projektus īsteno jauniešu grupas, tādēļ ar solidaritātes projektu atbildīgajiem JSPA pārstāvji sazināsies individuāli.

Piedalies tiešsaistes mācībās

Jaunieši aicināti pieteikties dalībai mācībās “Zaļo projektu laboratorija”, kas notiks no 15. līdz 17. decembrim tiešsaistē. Tās paredzētas vides aspekta un zaļās prioritātes aktualizēšanai, kā arī atbalstam programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos. Pieteikšanās līdz 5. novembrim, aizpildot tiešsaistes anketu.

Savukārt pedagogiem, izglītības iestāžu vadības pārstāvjiem, kā arī citiem interesentiem 22. novembrī plkst. 18.00 iespēja piedalīties eTwinning organizētā vebinārā “Mākslīgā intelekta izmantošana mācību stundas plānošanā”. Tā laikā notiks gan demonstrējumu stundas un uzdevumu sagatavošana, izmantojot mākslīgā intelekta (MI) rīkus, gan dalībnieki paši varēs izmēģināt demonstrētos rīkus. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paud savu viedokli par sadarbību ar JSPA 2023. gadā

Ikviens, kas šogad sadarbojies ar JSPA, aicināts izteikt savu viedokli par sadarbību un JSPA darbu 2023. gadā, aizpildot aptauju. Jūsu atgriezeniskā saite palīdzēs JSPA attīstīties un kopīgi pilnveidot jaunatnes jomu.

Aptaujas aizpildīšana aizņems aptuveni 15-20 minūtes. Tā ir anonīma un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā! Aptauju iespējams aizpildīt līdz 17. novembrim (ieskaitot)ej.uz/JSPA2023.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominē sevi vai citus konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2023”

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sadarbībā ar JSPA, biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” un biedrību “Latvijas Jaunatnes padome” izsludina konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2023”. Tā mērķis ir izteikt atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Pretendenti var pieteikties vai tikt pieteikti līdz 7. novembrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu. Plašāka informācija par konkursu, tā nolikums, pieteikuma veidlapa un kritēriji pieejami JSPA tīmekļvietnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kas jaunatnes jomā plānots decembrī?

Lai plānotājos laicīgi ierakstītu un saplānotu mācības, pasākumus un citas jaunatnes jomas aktivitātes, sagatavots gada noslēdzošo mēnešu – novembra un decembra – kalendārs. Ar to iespējams iepazīties šeit: JSPA novembra-decembra aktualitāšu kalendārs 2023 (PDF).

Tāpat, lai uzzinātu vairāk par šīm un citām JSPA jaunatnes jomas aktualitātēm, interesenti aicināti aktuālajai informācijai sekot līdzi JSPA tīmekļvietnē vai izmantot iespēju pieteikties jaunumu saņemšanai e-pastā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.