Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Par attēloto prieku gulbenietei – 1.vieta


Renāte Zeiļuka Gulbenes mākslas skolā mācās jau sesto gadu. Mākslas darbs “Priecīgais saviļņojums”, kurš ieguva 1.vietu konkursā, veidots datorgrafikā. Foto: no personiskā arhīva.

Gulbenes mākslas skolas audzēkne Renāte Zeiļuka ir ieguvusi 1.vietu vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Priekules Ikars”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Renāte Zeiļuka. Foto: no privātā arhīva.

Renātes darbs veidots datorgrafikā un 1.vieta iegūta 10 līdz 12 gadu vecuma grupā par darbu “Priecīgs saviļņojums”. Renātes skolotāja – Rudīte Liepiņa.

Konkurss notiek jau 10.reizi, un kopumā iesūtīti 743 darbi no 62 mācību iestādēm Latvijā. Konkursa mērķis ir veicināt jauno mākslinieku radošo izpausmi un attīstīt sevi ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem. Šīgada konkursa uzdevums bija attēlot prieku, prieku, kas mājo ikkatrā. Šī tēma tika izvēlēta, lai veicinātu pozitīvas emocijas un lai mudinātu jaunos māksliniekus izpētīt prieka izpausmes dažādos veidos. Bērniem vajadzēja attēlot prieku.

Jau trešo gadu konkurss notiek attālināti – internetvidē, tā ļaujot to autoriem paturēt savus labākos darbus pie sevis, konkursam iesūtot tikai darbu fotogrāfiju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.