Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ieteikt Gulbenes novada “Sabiedrības simpātiju” kultūrā

Līdz 20.novembrim iedzīvotāji aicināti izvirzīt savu kultūras simpātiju – personu, kolektīvu, pasākumu, projektu, kultūrvietu, iestādi – jebko, kas kultūras jomā Gulbenes novadā 2019.-2022.gada periodā visvairāk iespiedies atmiņā, palicis sirdī, aizkustinājis, sniedzis piepildījumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Varbūt tas ir bijis kāds unikālākais pandēmijas laika kultūras notikums, izdomas bagātākais un enerģiskākais kultūras darbinieks, atraktīvākā kultūrvieta,” saka Gulbenes novada Kultūras pārvaldes konsultante kultūras jomā Dārta Vilne.

Savu simpātiju ikviens var ieteikt, aizpildot anketu internetā: “https://forms.gle/kzMaykkj9Yk4HDjS6”.

“Gulbenes novada pašvaldības Kultūras komisija apkopos sabiedrības simpātiju ieteikumus un vienam notikumam/personai/projektam/pasākumam/kolektīvam, kas būs izpelnījies lielāko sabiedrības mīlestību, 2.decembrī Gulbenes novada kultūras nozares enerģija apmaiņas pasākumā “berkubsKULTŪRAS” Gulbenes kultūras centrā pasniegs balvu “Sabiedrības simpātija”,” stāsta D.Vilne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa saka, ka kultūras saliedēšanās pasākumā tiks izcelta arī viena aktivitāte/persona katrā kultūras nozarē, ko izvērtē katra nozare pati, atskatoties uz pēdējiem trīs gadiem, kas lielākoties pagāja pandēmijā. Apbalvojumi tiks piešķirti šādās nozarēs: 1) kultūras/tautas nami, 2) amatiermāksla, 3) bibliotēkas, 4) muzeji, kultūrvēsturiskais mantojums, 5) mūzika, 6) māksla. “Papildus tiks paziņoti arī “Mūža ieguldījuma kultūrā” un “Inesītes balvas” saņēmēji. Nestāvi malā un apmainies ar savu kultūras enerģiju ar mums!” saka D.Vilne.

– Pārsla Konrāde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Šinī pilsētā nav kultūras dzīves,jo visu laiku jābrauc uz citiem rajoniem,par ko ,maksā algas jo šeit nekas nenotiek????

  16
  2
 2. Sabiedrības simpātija kultūrā pēc 2covid gadiem? Šī nozare vispār nolikta uz pauzes pandēmijas laikā.Nelaikā nominācijas virzīt.

  23
 3. Kam Gulbene kūltūras nams,ka tur nekas nenotiek kam?

  15
 4. Ieteikums kultūras komisijai.
  Steidzīgi jāuzlabo kultūras nama darbs.Nožēlojami,ka tur nekas nenotiek.Ļoti pasīva iestāde.

  17
 5. ❤️🙏🇦🇹Valdiņa!❤️Mūsu mīļā,radošā un neizmērojami bagātā ar savām fantastiskajām idejām,bagātina un padara krāsainu mūsu Druvēniešu dzīvi un svētkus!❤️Viņa,kā brīnumsvecīte metas visos darbos un ar milzīgu enerģiju aizrauj visus savus palīgus,kā rezultātā top ļoti skaisti pasākumi!❤️Ļoti maz ir tādu cilvēku,kas velta savu brīvo laiku,lai mūsu Druvienas dzīve būtu krāsaināka un visiem svētkiem izrotāta!❤️Valdiņa mums ir ļoti īpaša!❤️No sirds pateicamies un lepojamies!❤️

  6
  7
 6. Saprotams, ka Gulbenes kultūras centrā darbojas pašdarbnieki.
  Nav slikti, bet vai ar to pietiek? Kas domāts cilvēkam – parastajam, kam varbūt ar talantiem un regulāro brīvo laiku ir kā ir ?
  Pārējie – lūdzu, uz “Goru”, Alūksni un citur. 18.novembrī Svētku balle Balvos, piemēram. Arī mūsnovada pagastos ir pasākumi.
  Tie, kuri īsti vēlas ( arī ne tie turīgākie), atrod iespēju, kā izbraukt ekskursijās vai uz koncertiem pārnovados.
  Naudas laikam pietiek tikai algām ( pilsētas svētki “noēda” visu budžetu???) un cenas, ko prasa mākslinieki, iespējams, ir kosmosā.
  Tomēr, tiešām – kāpēc tāda pasivitāte novada centrā ?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.