Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Grāmata “Daži varoņi ir izdomāti” – par šovu aizkulisēm

Abonē laikrakstu “Dzirkstele” redakcijā Gulbenē, Ābeļu ielā 8, vismaz 3 mēnešiem un saņem dāvanā grāmatu! Akcija spēkā līdz 27.augustam. Grāmatu skaits ir ierobežots! “Dzirksteles” abonements fiziskām personām trīs mēnešiem: ar TV programmu – 24 eiro, bez pielikumiem – 22,50 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izdevniecībā “Latvijas Mediji” klajā nākusi Ligitas Paegles grāmata “Daži varoņi ir izdomāti”.

Piesakoties dalībai šovā “Prozvarētājs”, Kate necerēja plūkt laurus. Bet no topošo rakstnieku sacensības negaidot izstājas populārā erotisko blogu autore Lija Lietus, un Kate attopas trijotnē, kura pretendē uz galveno balvu – savas grāmatas izdošanu. Nu viņai, kura cītīgi seko modei, lai zinātu, ko nepirkt un nepazustu “uniformēto” pūlī, jācīnās ar “vīrieša uzmetumu” Niklāvu un viltīgo egoistu Gregoru, kas vērpj intrigas un zog svešas idejas. Vārdu sakot, ja nolemsiet startēt kādā šovā, labi padomājiet, vai nervu sistēma gatava neparedzētu notikumu šūpolēm, žūrijas locekļu gaumes pretrunu dzirnām, sabiedrības un ģimenes spiedienam.

Monika Zīle: “Gaumīgi ironisks, dzirkstošs un laikmetīgs romāns par topošās literātes Kates emocionālajām šūpolēm starp nepārvaramu aicinājumu izteikt vārdos visu redzēto, izjusto un piedzīvoto, un tuvinieku neizpratni par viņas nepraktiskumu.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kate aprāvās. Iestājās klusums. Kate pacēla acis, sastapās ar ieinteresēto žūrijas pārstāvju skatieniem – tie blenza uz viņu kā uz pērtiķi, kas uzlūko zoodārza apmeklētāju, un klausījās ēdienkarti, it kā tā būtu smalkākais modernisma dzejolis. Ja nebūtu uztraukusies, Kate sāktu smieties. Tad viņa izlikās, ka pēta savu tekstu. Steigā viņa bija sajaukusi mapes un paķērusi līdzi kafejnīcas ēdienkarti.

Ligita Paegle (1985) uzaugusi Daugavpilī, bet ieprecējusies Alsungā. Ikdienā tulko no angļu un spāņu valodas. Gan tulkošanu, gan prozas rakstīšanu uzskata par savu īsto aicinājumu jau kopš bērnības. Mācījusies Rakstnieku Savienības Literārajā akadēmijā un rakstniecībā debitējusi 2019. gadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.