Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Abonē un saņem dāvanu! Izdota izcila un saistoša princeses Diānas biogrāfija

Abonē laikrakstu “Dzirkstele” redakcijā Gulbenē, Ābeļu ielā 8, 3 mēnešiem un saņem dāvanā grāmatu! Akcija spēkā līdz 20.septembrim. Grāmatu skaits ir ierobežots! “Dzirksteles” abonements fiziskām personām trīs mēnešiem: ar TV programmu – 24 eiro, bez pielikumiem – 22,50 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izdevniecībā “Latvijas Mediji” iznākusi Sāras Bredfordas grāmata “Diāna”.

Velsas princese Diāna ir viena no spožākajām divdesmitā gadsimta personībām, kura visā pasaulē kļuva slavena pēc laulībām ar Apvienotās Karalistes troņmantnieku princi Čārlzu. Viņas neatkārtojamā un pretrunīgā dzīve ir raisījusi ne vienu vien jautājumu. Kāpēc stāsts, kam bija jākļūst par vienu no 20. gadsimta skaistākajiem mīlasstāstiem, beidzās ar traģēdiju?

Britu rakstniecei un biogrāfei Sārai Bredfordai pēc vairāk nekā desmit gadu pētnieciskā darba ir izdevies atbildēt uz šo un vēl daudziem citiem jautājumiem, radot izcilu un saistošu Diānas biogrāfiju. Lasītājiem nu ir iespējams uzzināt par princesi Diānu to, kas līdz šim ir ticis noklusēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sāra Bredforda nekad nesagādā vilšanos.” (Jeanette Juarez, Amazon)

“Šī ir viena no labākajām Diānas biogrāfijām. Autore nebaidās atklāt patiesību pat tad, kad tā ir neglīta.” (Debble, Amazon)

No angļu valodas tulkojis Armīns Voitkāns.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.