Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lizumā būs dziesmu svētku ieskaņas koncerts

Madonas pūtēju orķestris. Foto: “Facebook.com/MadonasPO”

Sestdien, 4.martā, pulksten 16.00 Gulbenes novada Lizuma kultūras nams aicina kora mūzikas mīļotājus uz dziesmu un deju svētku ieskaņas koncertu “Dziesmu raksti”. Par to informē Gulbenes novada Kultūras pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes jauktais koris “Vidzemīte”, Lizuma jauktais koris un Madonas pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris savīs skanīgā rakstā XXVII Vispārējo latviešu dziesmu svētku repertuāra dziesmas un skaņdarbus. Koncertu kuplinās Mažeiķu jauktais koris “Draugyste”, bet programmu vadīs aktieris Eduards Johansons.

Koncertā skanēs Raimonda Tigula, Ilonas Rupaines, Valta Pūces, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ērika Ešenvalda, Pētera Barisona, Lolitas Ritmanes un citu komponistu dziesmas no koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un noslēguma koncerta “Kopā augšup” repertuāra.

Ikgadēji jaukto koru koncerts un pūtēju orķestru koncerti ir kļuvuši par tradīciju Lizuma kultūras namā. Tas ir vienmēr ejamais ceļš uz dziesmu svētkiem, kurā sastopami bezgalīgie dziesmu raksti, kas iedvesmo, vieno un dod spēku ikdienai.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.