Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Rankas pagastā svinēs svētkus “Paaudžu ceļa zīmes Rankā”

“Brauc ciemos uz Ranku 25.jūnijā, kur norisināsies pagasta svētki “Paaudžu ceļa zīmes Rankā”,” aicina Rankas kultūras nama vadītāja Lāsma Lancmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākums sāksies jau no paša rīta pulksten 8.00 ar tirdziņu, kurā būs iespēja iegādāties sev tīkamas lietas, kas noderēs saimniecībā, skaistumam un vēdera priekiem. Būs izklaides bērniem ar dažādiem našķiem kā popkorns, cukurvate, “Ice Slush” dzērieniem. Tiks piedāvāta arī sejiņu apgleznošana kopā ar “Solvita Face Painting”. Rankas kultūras nama lielajā zālē būs rancēniešu rokdarbnieku izstāde, par kuras organizēšanu rūpējas Inga Freimane un Daiga Melberga. Apmeklētājiem tiks atvērts otrais stāvs, kur varēs apskatīt agrāko laiku kino telpu. Varēs izbaudīt skatu no kultūras nama balkona,” stāsta L.Lancmane.

No Rankas pagasta pārvaldes kursēs “bānītis”, kas izvedīs ekskursijā pagasta teritorijā. Maršrutā iekļauta Rankas muižas. “Bānītis” pieturēs pie muižas biļešu kases, un tie, kam būs vēlme, varēs izkāpt, nopirkt muižas ieejas biļeti un doties ekskursijā. Pēc ekskursijas varēs atgriezties ar “bānīti” atpakaļ pasākuma vietā.

Pretī Rankas pagasta pārvaldei atradīsies Zemessardzes 26. kājnieku bataljona demonstrējumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 11.00 pie pagasta pārvaldes skanēs koncerts “Manai Rankai”. Koncertu atklās rancēniešu koris, kurš izveidots pēc “Satekas” “Ideju darbnīcas” Rankā.

Pulksten 13.00 – Rankas kapusvētki.

Pulksten 16.00 pretī Rankas pagasta pārvaldei varēs piedalīties sporta spēlēs, kas organizētas kopā ar Gulbenes novada Sporta pārvaldi un sporta organizatoru Jāni Stībeli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 16.00 līdz 18.00 bez maksas darbosies “LaserTag”.

Visas dienas garumā pie pagasta pārvaldes darbosies āra kafejnīca no Limbažiem “Porto di Mare” (šašliks, desiņas, frī, dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni u.c.).

Pulksten 22.00 – ballīte ar grupu “Tranzīts” atpūtas kompleksā “Lācītes”. Biļešu iepriekšpārdošana Rankas pagasta pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kursēs autobuss:

21.00 – Rankas kultūras nams

21.05 – “Gatves”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

21.10 – Kartonfabrikas pietura

21.15 – Rēveļu pietura

21.20 – “Lācītes”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

21.30 – Rēveļu pietura

21.35 – Kartonfabrikas pietura

21.40 – “Gatves”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

21.45 – Rankas kultūras nams

21.50 – “Lācītes”

Pēc ballītes ar ”Tranzītu” pirmais reiss – pulksten 2.20.

Rankas pagasta svētku laikā īstenots “Satekas” “Mazo projektu konkursa 2022” “Kopā veidota nākotne – tā ir Tava iespēja” projekts “Lai Rankā zied”. Projektā tiek izvietoti trīs lieli puķu podi ar daudzgadīgiem ziediem, trijkāji ar nokarenajām ziedu kompozīcijām Rankā, Gaujasrēveļos un Rēveļos.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.