Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties vebinārā par mikroģenerāciju daudzdzīvokļu ēkās

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

18. decembrī Ekonomikas ministrija, Klimata un enerģētikas ministrija un “Elektrum” Energoefektivitātes centrs aicina piedalīties vebinārā “Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Mikroģenerācija dzīvojamajā sektorā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma mērķis ir informēt par aktualitātēm mikroģenerācijai dzīvojamajā sektorā, kvalitatīvu ēkas sagatavošanu saules paneļu uzstādīšanai, kā arī saistošo normatīvo regulējumu.

Ekonomikas ministrija informēs vebināra dalībniekus par lēmumu pieņemšanas procesu, nosacījumiem saules paneļu uzstādīšanai būvniecību regulējošajos normatīvajos aktos un piemērojamo būvniecības procesu. Patērētāju tiesību aizsardzības centra kolēģi sniegs ieteikumus saules paneļu izvēlei.

Klimata un enerģētikas ministrijas eksperti informēs par jauno normatīvo regulējumu un tā piemērošanu mikroģenerācijai dzīvojamajā sektorā, kā arī energokopienām un to perspektīvām nākotnes energotirgū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AS “Sadales tīkls” pārstāvis informēs parsaules paneļu uzstādīšanu un procesa pārvaldību. Tāpat vebināra laikā būs iespēja uzzināt par daudzdzīvokļu ēkas sagatavošanu saules paneļu uzstādīšanai, kā arī par saules paneļiem un nekustamā īpašuma apdrošināšanu.

Vebināra dienaskārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē. Ar iepriekšējiem pasākumu materiāliem var iepazīties šeit. Vebinārs tiek organizēts saistībā ar informatīvo kampaņu “Dzīvo siltāk” un konkursu “Energoefektīvākā ēka Latvijā”.

Ekonomikas ministrija atgādina, ka attīstības finanšu institūcijā “Altum” var pieteikties Atveseļošanas fonda atbalsta saņemšanai daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai un pārejai uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu. Vairāk informācijas “Altum” vietnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.