Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kozlovskis: PMLP izmaiņas pasu nodevās netiks virzītas uz Ministru kabinetu galīgā lēmuma pieņemšanai, iekams nebūs nodrošināts pamatots un detalizēts skaidrojums

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Foto: Saeima.

Pašlaik ir spēkā līdzšinējās nodevas par Latvijas Republikas pilsoņa pases izgatavošanu un gala lēmumu par nodevas apmēra izmaiņām var pieņemt vienīgi Ministru kabinets.

“PMLP uzdevums ir veikt iepirkuma procedūru un nodrošināt ieceres publisko apspriešanu. Tikai pēc tam PMLP iecere nonāks ministrijās un uz valdības galda.”PMLP uzdevums ir veikt iepirkuma procedūru un nodrošināt ieceres publisko apspriešanu. Tikai pēc tam PMLP iecere nonāks ministrijās un uz valdības galda. PMLP virzītais jautājums par izmaiņām pasu nodevās netiks virzīts uz Ministru kabinetu galīgā lēmuma pieņemšanai, iekams PMLP nebūs nodrošinājusi pamatotu un detalizētu skaidrojumu kā sabiedrībai kopumā, tā man kā par šo jomu politiski atbildīgajai amatpersonai. Uz valdību tiks virzīts tikai tāds lēmumprojekts, kurā pamatojums izmaiņām nodevās par pasu izgatavošanu būs pilnībā pamatots, objektīvs un sabiedrībai izskaidrots. Nepamatotu izmaksu sadārdzinājumu neatbalstīšu ne es, ne valdība kopumā,” uzsver iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.