Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” paplašina ziedošanas iespējas, koncerts būs arī Tirzā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Jau kopš 1. novembra “TV3 Group Latvija” sniedz iespējas veikt ziedojumu interneta vietnē “Engeliparlatviju.lv” vai arī zvanot uz ziedojumu tālruni 90204114 (maksa par zvanu 5 eiro), kas jau ļāvis saziedot vairāk nekā 40 tūkstošu eiro. Par to informē “TV3 Group Latvia” komunikācijas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedotā summa pilnā apmērā nonāk pie bērniem, jo informācijas un komunikāciju tehnoloģiju partneris “Bite Latvija” neiekasē komisijas maksu par zvaniem.

No 23. novembra akcijai pievienoties ilggadējais partneris veikalu tīkls “Rimi”, sniedzot iespēju ziedot līdzekļus kastītēs pie veikalu kasēm, iegādājoties īpašos akcijas produktus vai arī novirzot bērnu veselībai “Mans Rimi” kartē uzkrātos līdzekļus.

“”Eņģeļi pār Latviju” ir kā sirsnīga tradīcija, ko katru gada gaida daudzi “Rimi” pircēji, lai padarītu Latvijas bērnu dzīvi labāku, stiprinot viņu veselību. Piemēram, nereti ģimenes un īpaši mazākās atvases visu gadu ir krājušas sīknaudu, lai to pēc tam ziedojumu kastītēs veikalā nodotu “Eņģeļiem pār Latviju”. Tāpat arī šogad būs iespēja iegādāties īpašās akcijas preces “Rimi” veikalos, ziedot savu “Mans Rimi” uzkrājumu vai veikt īpašu ziedojumu, iegādājoties mandarīnus, kur no katra iepakojuma “Rimi” “Eņģeļiem pār Latviju” ziedos papildus 0,50 eiro. Kopā mēs varam sasniegt daudz, un katrs mazais atbalsts ir no svara!” saka “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš 2015.gada akcijas laikā kopumā saziedoti vairāk nekā 3 miljoni eiro, kas ļāvis palīdzēt 2076 bērniem visā Latvijā. “Eņģeļi pār Latviju” kļuvusi par Ziemassvētku laika tradīciju, kas vairo labestību un piepilda bērna ticību brīnumam.

Akcijai sabiedrībā ir liels atbalsts, par ko liecina gan ziedojumu apmērs, gan arī realizētās brīvprātīgās iniciatīvas, kas pašrocīgi organizē un vāc ziedojumus. Jau tagad zināms, ka koncerti un aktivitātes norisināsies Riebiņu kultūras namā, Tirzas pagastā, kā arī ziedojumus vāc Skrundas pašvaldībā.

No 12. līdz 17. decembrim akcijas laikā darbosies zvanu centrs, kur pulcēsies Latvijā mīlētas un cienītas personības, lai sirsnīgā gaisotnē atbildētu uz ziedotāju zvaniem. Akcija svinīgi tiks noslēgta ar aizkustinošu labdarības koncertu 17.decembrī. Rātslaukums pārtaps par svētku vietu ar koncerta skatuvi, zvanu centra brīnumu mājiņu, radio “Star FM” tiešā ētera izbraukuma studiju, svētku kārumu vagoniņiem, ziedojumiem paredzētām vietām, kā arī citiem pārsteigumiem. Pateicības koncerts priecēs ikvienu garāmgājēju, katru skatītāju, Vecrīgas apmeklētāju un ārzemju tūristu. Svinīgo pasākumu tiešraidē varēs vērot arī kanālā “TV3”.

Ziedot ikviens ir aicināts līdz 2023. gada 17. decembrim:

  • interneta vietnē “Engeliparlatviju.lv”;
  • Bērnu slimnīcas fonda interneta vietnē “Bsf.lv”;
  • zvanot uz ziedojumu tālruni 90204114 (maksa par zvanu 5 eiro);
  • iegādājoties preces ar īpašo “Eņģeļi pār Latviju” atzīmi “Rimi” veikalos;
  • ziedojumu kastītēs “Rimi” veikalos;
  • ziedojot “Mans Rimi” naudas uzkrājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.