Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pasts pakalpojuma maksu vietnē “Abone.lv” samazina uz pusi

Foto: “Unsplash”.

Pēc vairākkārtējām preses izdevēju un “Latvijas Pasta” sarunām panākts, ka vietnē “Abone.lv” pakalpojumu maksa par abonementa noformēšanu samazināta no 3 eiro uz 1,20 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Latvijas Preses izdevēju asociācija vērsās gan pie “Latvijas Pasta”, gan šī valsts uzņēmuma “jumta” organizācijas Satiksmes ministrijas, lai runātu par iespēju šo pakalpojuma maksu pārskatīt. Pēc jūlija beigās notikušajām sarunām pasta valdes priekšsēdētājs Māris Vilcāns informēja izdevējus, ka uzdevis atbildīgajiem pasta departamentiem pārskatīt minēto tarifu. Savukārt augusta pirmajās dienās pasta pārstāvji aicināja izdevējus uz tiešsaistes konferenci, kurā informēja par 31.jūlijā pasta valdē pieņemto lēmumu pakalpojuma maksu vietnē “Abone.lv” samazināt no 3 eiro uz 1,20 eiro.

Šobrīd, noformējot kāda preses izdevuma abonēšanu pasta interneta vietnē, tiek piemērota samazinātā pakalpojuma maksa. Tikai, ja iepriekš pasta publicētajā tarifu grāmatā tā bija definēta kā pakalpojuma maksa par rēķina sagatavošanu, tad tagad tā ir e-abonēšanas vietnes “Abone.lv” izmantošanas maksa par katru pasūtījumu – ar norādi, ka tā ir kopējā maksa neatkarīgi no tā, cik preses izdevumi vienā reizē tiek noformēti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komisijas maksa par abonementa noformēšanu pastā vai pie pastnieka palikusi nemainīga – 1,50 eiro, taču jāatceras, ka šī maksa tiek piemērota par katru abonēto preses izdevumu atsevišķi. Ja abonementu noformē, zvanot uz pastu pa tālruni, pakalpojuma maksa ir 0,50 eiro. Redakcijā var abonēt bez komisijas maksas.

– Agita Grīnvalde-Iruka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.