Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Rīko Ziemassvētku akciju “Uzticies… Tevi sadzirdēs un sapratīs”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 (turpmāk – Uzticības tālrunis) no 20. decembra līdz 27. decembrim rīko Ziemassvētku akciju “Uzticies… Tevi dzirdēs un sapratīs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katru gadu Uzticības tālrunī tiek saņemti zvani, kuros bērni runā par ilgām, vēlmes justies labiem, saprastiem, tomēr bieži vien mūsdienu straujais ritms veicina atšķirtības sajūtu starp bērnu un apkārtējiem – vienaudžiem vai ģimeni. Svētki var izraisīt arī spriedzes saasinājumu ikdienā, pārvēršot gaišo laiku par konfliktu un aizvainojuma pilnu situāciju – šādās reizēs atbalsts ir īpaši nepieciešams.

Akcijas laikā VBTAI īpaši aicina izmantot iespēju sazināties ar Uzticības tālruņa speciālistiem, ne tikai zvanot uz 116111, bet arī rakstot čatā (čats strādā darbdienās no pulksten 12:00 līdz 20:00, čata logs meklējams vietnē ” uzticibastalrunis.lv”), rakstot uz e-pastu “uzticibaspasts116111@bti.gov.lv” vai lejupielādējot bezmaksas aplikāciju “Uzticības tālrunis”, caur kuru iespējams sazināties ar Uzticības tālruņa speciālistiem sev vispiemērotākajā un ērtākajā veidā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.