Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Staltbriežu mednieki lietotnes “Mednis” līgumus var pieteikt līdz 14. jūlijam

15. jūlijā sākas staltbriežu govju un teļu medību sezona. Tādēļ tiem medību tiesību lietotājiem, kuri plāno nomedītos staltbriežus reģistrēt lietotnē “Mednis”, pieteikums administratīvā līguma slēgšanai ir jāiesniedz līdz 14.jūlijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mednieki ir aktīvi atsaukušies Valsts meža dienesta nesenajam aicinājumam izmantot iespēju digitāli reģistrēt visus nomedītos dzīvniekus lietotnē “Mednis”.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Dienests jau ir saņēmis vairāk nekā 50 medību tiesību lietotāju pieteikumus par administratīvā līguma slēgšanu. Tas apliecina, ka mednieki uzticas lietotnei “Mednis” un saskata ieguvumus no tās izmantošanas medību organizēšanā. Visaktīvāk šo iespēju izmantojuši Sēlijas un Ziemeļvidzemes mednieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai nodrošinātu vienotu kārtību informācijas apritē, Valsts meža dienests pieteikumus administratīvo līgumu slēgšanai no medniekiem, kuru iecirkņos atļauts medīt staltbriežus, pieņems līdz 14.jūlijam. Tie medību tiesību lietotāji, kuriem atļauts medīt tikai aļņus (bet ne staltbriežus), joprojām var iesniegt pieteikumus Valsts meža dienestā administratīvo līgumu slēgšanai līdz 31.augustam.

Lietotnes “Mednis” izmantošana datu apritē aizstāj nepieciešamību iesniegt dienestā nomedīto dzīvnieku reģistrācijas žurnālu un informāciju par izlietotajām medību atļaujām. Tāpat medību tiesību lietotājiem, kuri noslēguši administratīvo līgumu, vairs nav prasības obligāti izmantot fiziskus aļņu un staltbriežu marķierus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.