Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Valsts prezidents kopā ar 20 daudzbērnu ģimenēm, starp kurām ir arī ģimene no Tirzas, iededz svētku egli (papildināts)

Foto: Dāvis Doršs (Valsts prezidenta kanceleja).

6. decembrī svinīgā Ziemassvētku pasākumā Rīgas pilī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sveica 20 daudzbērnu ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām un kopīgi iededza svētku egli laukumā pie Rīgas pils.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Video šeit

No Gulbenes novada pie Valsts prezidenta uz Ziemassvētku pasākumu devās Ivetas un Gata Kusiņu ģimene no Tirzas pagasta.

Foto: Dāvis Doršs (Valsts prezidenta kanceleja)

“Man ir patiess prieks jūs sveikt Valsts prezidenta rezidencē no Cīravas, Liepājas, Saldus, Vārmes, Valkas, Alūksnes, Tirzas, Gaujienas, Ilūkstes, Balviem, Daugavpils, Kombuļiem, Jaunjelgavas, Tērvetes, Jelgavas, Ozolniekiem, Baldones, Olaines, Rīgas un no manas dzimtās Jūrmalas. Jūs pārstāvat visu Latviju – lielas un mazas pilsētas, lielus un mazus novadus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies, ka esat ieveduši mājīguma sajūtu arī Rīgas pilī! Mazliet prieka, jautrības, jestruma un skraidīšanas šeit nemaz nenāk par ļaunu.

Pieņemu, ka ceļš nebija nemaz tik vienkāršs. Ir ļoti skaisti sasniedzis, bet laikapstākļi nav pateicīgi braukšanai, un ceļi nav viegli izbraucami. Tāpat labi apzinos, ka kādam no jums bija jāizbrīvē pēcpusdiena darbā un skolā, kādam bija jāatceļ treniņš vai dejošana, vai no kaut kā cita jāatsakās. Tādēļ vēl lielāks paldies jums!

Jūs esat šeit, jo jūs kā stipras ģimenes esat paraugs saviem līdzcilvēkiem un mums visiem Latvijā. Jūs lieliski parādāt, kā var apvienot gan darbu, gan rūpes par bērniem, gan arī sabiedriskās aktivitātes. Izlasot aprakstu par katru no jums, gandrīz katrā bija ierakstīts: “Paraugs savam novadam, pilsētai un līdzcilvēkiem.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Man ir prieks, ka daļa no jums ir atgriezusies no ārvalstīm. Jūs esat atpakaļ Latvijā. Jūs esat saredzējuši mūsu valsti kā iespēju zemi un dalāties savā pieredzē un dzimtenes mīlestībā ar mums visiem. Galu galā, nekur nav tik labi kā mūsu pašu Latvijā. Nekur nav tik labi, kā tajā vietā, kur jūs dzīvojat,” sacīja Valsts prezidents.

Uz tradicionālo Ziemassvētku pasākumu pēc novadu pašvaldību ierosinājuma bija aicinātas sabiedriski aktīvākās un radošākās Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās uz dzīvi Latvijā. Ģimenes Rīgas pilī pulcējās no Aizkraukles novada, Alūksnes novada, Augšdaugavas novada, Dienvidkurzemes novada, Dobeles novada, Gulbenes novada, Krāslavas novada, Kuldīgas novada, Ķekavas novada, Saldus novada, Smiltenes novada, Valkas novada, Balviem, Daugavpils, Jelgavas, Jūrmalas, Liepājas, Olaines un Rīgas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.