Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Var pieteikties 3×3 saietiem Mālpilī un Zasā

Siguldas novada Mālpilī 3×3 nometne plānota no 10. līdz 17. jūlijam, Jēkabpils novada Zasā – no 24. līdz 31. jūlijam. Kā ierasts, katru dienu trīs cēlienos notiks ievirzes, tajā skaitā bērniem, būs tikšanās ar interesantām personībām, būs novada iepazīšanas ekskursijas, būs daudzinājums, latviskie danči un tradicionālā nīkšana ar draudzīgo dziedāšanu un sarunām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Laikā, kad dzīve kļūst arvien sarežģītāka un kad “kovida” pandēmija, salīdzinot ar karu Ukrainā, šķiet pat viegli pārvarama problēma, 3×3 padome pēc diskusijām un pārdomām tomēr nolēmusi vēl trešo vasaru neatlikt saietu rīkošanu. Jo mums, “trīsreiztrīsniekiem”, tas ir svarīgi, tikšanās palīdz justies drošākiem, pārvarēt bailes, just otra plecu, stiprināt ģimenes un sabiedrību kopumā. Tātad – gan Mālpils, gan Zasas saiets notiks!” saka Latvijas 3×3 padomes locekle Daiga Bitiniece.

Mālpils saieta tēma būs koks. Saieta dalībnieki nakšņos bijušās Mālpils arodvidusskolas kopmītnēs, bet darbošanās lielākoties notiks Mālpils vidusskolas telpās, arī Mālpils kultūras centrā. Saietu vadīs Auziņu ģimene no Siguldas – Baiba un Rolands un viņu trīs meitas – Madara, Dārta un Elīza. Sazināties var pa e-pastu “3x3Malpils2022@gmail.com”.

Zasas saieta tēma – balts. Nakšņošana būs Zasas vidusskolā un internātskolā. Zasas 3×3 saietu rīko Cekuļu ģimene – Ilze, Lauris, Ako Kārlis, Lote un Elza Hermīne ar palīgiem no darba grupas. Sazināties var pa e-pastu “zasas3x3@gmail.com”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalības maksa šogad no personas ir 190 eiro, kodolģimenei (vecāki un nepilngadīgie bērni – ne vairāk kā 600 eiro). “Saprotot, ka dzīves dārdzības dēļ ne visas ģimenes var atļauties samaksāt pilnu dalības maksu, 3×3 padome aicina – ja esat atsaucīga pašvaldības institūcija, uzņēmējs vai privātpersona un spējat, un vēlaties kādai ģimenei pilnībā vai daļēji nosegt saieta dalības maksu, lūdzu, sazinieties ar saietu vadītājiem!” aicina D.Bitiniece.

Interesenti aicināti pieteikties līdz 1.jūnijam, rakstot motivācijas vēstuli saietu vadītajiem e-pastā.

Ņemot vērā ierobežojumus, abi saieti šovasar nebūs lieli.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.