Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Visi pirmklasnieki Latvijā saņems dāvanu – “Kāruma” sieriņus

Publicitātes foto.

Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” nāk klajā ar iniciatīvu, kuru īsteno ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu. Uzņēmums apņēmies apsveikt visus Latvijas pirmklasniekus ar skolas sākumu, uzdāvinot leģendārā un daudzu mīlētā zīmola “Kārums” biezpiena sieriņus. Par to informē “Food Union” sabiedrisko attiecību konsultante Ērika Kirsone-Kriviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijā šogad skolas gaitas uzsāk vairāk nekā 21 tūkstotis bērnu, un tieši tikpat liels būs dāvinājums – vairāk nekā 21 tūkstotis “Kāruma” klasisko biezpiena sieriņu ar vaniļas garšu un šokolādes glazūru, kurus patērētāji atpazīst pēc oranžā iepakojuma un vārniņas simbola uz tā. Kopējais dāvinājuma svars – vairāk nekā viena tonna.

“Food Union” mārketinga vadītāja, valdes locekle Latvijā Ieva Lejniece: “”Kārums” vienmēr ir bijis līdzās un atbalstījis ar uzmundrinājumu skolēnus dažādos viņiem nozīmīgos brīžos – sākot ar sporta sacensībām “Kārums Kauss”, līdz sociālas nozīmes kustībai “Labie darbi” un beidzot ar Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Tāpēc ticam, ka šāds gards sveiciens pirmo klašu skolēniem veicinās iejušanos viņu dzīvē tik nozīmīgajā skolas gaitu uzsākšanas procesā un vairos patīkamas atmiņas par to”.

Pirmais “Kāruma” biezpiena sieriņu dāvinājums notika jau šodien – Ādažu vidusskolā, kur šogad ir desmit jeb vislielākais pirmo klašu skaits Latvijā. Bet, sākot no rītdienas, 2. septembra, sāksies pakāpeniska “Kāruma” sieriņu piegāde uz visām Latvijas skolām (valsts, privātajām, speciālajām, lauku skolām un citām), kur ir pirmo klašu audzēkņi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.