Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: 7 iemesli, kādēļ ir vērts apsvērt darbu loģistikā

Loģistika ir viena no svarīgākajām darba sfērām pasaulē. Ne visi par to ikdienā aizdomājas, bet – ja loģistika kāda iemesla dēļ pārstātu darboties, apstātos arī pārtikas un citu svarīgu preču piegāde.

Loģistika ir svarīga ikvienā uzņēmumā – atkarībā no uzņēmuma specifikas un apmēra, tajā ir atsevišķa loģistikas nodaļa vai arī uzņēmums sadarbojas ar kādu loģistikas uzņēmumu.

Ja Jūs domājat par karjeras maiņu, turpinājumā ir septiņi galvenie iemesli, kādēļ apsvērt karjeru loģistikā.

Loģistika paver jaunas iespējas

Pasaules ekonomikai attīstoties, loģistikas loma kļūst arvien nozīmīgāka. Tas nozīmē, ka pieaug arī karjeras iespējas.

Šajā jomā var strādāt cilvēki ar dažādiem izglītības līmeņiem

Lai arī darbs loģistikā var šķist sarežģīts, tomēr ne visos amatos vajadzīga augstākā izglītība. Autotransporta vadītāji, noliktavu darbinieki, autoiekrāvēju operatori arī ir daļa no loģistikas komandas.

Daudz izaugsmes iespēju

Ņemot vērā, ka loģistika ir joma, kur darbība notiek dažādos līmeņos, izaugsmes iespējas tur ir ļoti plašas. Turklāt loģistikas nozare tiecas apmācīt jau esošos darbiniekus, nevis pieņemt darbā jaunus. Tas nozīmē, ka tā ir reāla iespēja mērķtiecīgi kāpt pa karjeras kāpnēm.

Darba iespējas pieejamas jebkur

Darba iespējas šajā nozarē ir gan lielās, gan mazās pilsētās, līdz ar to atrast darbu netālu no esošās dzīvesvietas ir daudz vienkāršāk.

Darbs loģistikā reti ir garlaicīgs

Kas attiecas uz darba raksturojumu, vārds ‘’garlaicīgs’’ noteikti nav loģistikā strādājošo vārdu krājumā. Darbs ir dinamisks, interesants un atbildīgs.

Darba iespējas arī sievietēm

Lai arī pastāv uzskats, ka darbs loģistikā vairāk piemērots vīriešiem, tomēr šī noteikti ir joma, kur profesionāli sevi pierādīt var arī sievietes strādājot gan noliktavās, gan vadošos amatos loģistikas uzņēmumos un nodaļās.

Iespēja gūt pieredzi starptautiskā biznesā

Pievienojoties starptautiskam uzņēmumam, Jūs iegūsiet ne tikai stabilu darbu un konkurētspējīgu atalgojumu, bet arī vērtīgu darba pieredzi, kas palīdzēs augt gan profesionāli, gan kā personībai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par darbu šajā nozarē, ieskatieties aktuālajos darba sludinājumos!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.