Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas interneta veikala izstrādē?

Funkcionāla interneta veikala izveide nav iespējama bez piemērotas e-komercijas platformas un iespējas tajā integrēt dažādus digitālos un analītiskos rīkus lielākai efektivitātei. Jo atbilstošāka būs izvēlētā e-komercijas platforma piedāvātajam produktam, mērķauditorijas prasībām, uzņēmuma attīstības vīzijai, budžetam un uzkrātajai pieredzei darbā ar digitālām programmām, jo vieglāk būs īstenot iecerēto interneta veikala ideju. Taču tikai ar interneta veikala izstrādi nepietiks, lai uzņēmuma produkti būtu viegli atrodami interneta pārlūkprogrammu meklēšanas rezultātos un ieguldījumi interneta veikala izstrādē atmaksātos.

Neieguldīšana interneta veikala pilnveidošanā

Plānojot budžetu ir jāņem vērā to, ka, kad tiek pasūtīta interneta veikala izveide, cena nav vienīgās izmaksas. Jāņem vērā arī ilgtermiņa ieguldījumi vietnes uzturēšanā un uzlabošanā.

Interneta pārlūkprogrammas nepārtraukti uzlabo meklēšanas algoritmus, lai piedāvātu lietotājiem kvalitatīvāku meklēšanas pieredzi, un šādas izmaiņas var samazināt vietnes redzamību interneta pārlūkprogrammu meklēšanas rezultātos, ja interneta veikals netiek pilnveidots atbilstoši jaunajām algoritmu prasībām.

Turklāt, nepārtraukti pilnveidojas arī pircēju priekšstati par ērtiem un drošiem iepirkumiem internetā veikalos. Vietnes ātra atvēršanās, viegla navigācija, ērts pirkuma veikšanas process, meklētākie atslēgvārdi, meklējuma vēstures personalizācija, saprotams dizains, jauni produkti un uzrunājošas digitālā mārketinga kampaņas ir aspekti, kuru pilnveidošanai ir regulāri jāseko līdzi, lai interneta veikals nezaudētu pircējus konkurentiem.

Neērta vietnes mobilā versija

Mobilās ierīces mūsdienās ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu un tiek izmantotas ne tikai saziņai, bet arī izklaidei, informācijas atrašanai un iepirkumu veikšanai.

Vairāk nekā puse visu pirkumu interneta veikalos notiek, izmantojot mobilās ierīces, tādēļ mūsdienīga interneta veikala izstrāde nebūs pilnīga bez ērtas, optimizētas un lietotājiem draudzīgas vietnes mobilās versijas.

SEO nozīmes nenovērtēšana

Tieši SEO optimizācija palīdz vietnei nezaudēt pozīcijas interneta pārlūkprogrammu meklējumu rezultātos un iegūt lielāku vērtīgo apmeklētāju plūsmu. Tādēļ vēlams ir regulārs SEO audits, lai pilnveidotu interneta veikala trūkumus un attīstītu vietnes stiprās puses ar satura, ārējo saišu, metadatu un atslēgvārdu kvalitāti. 

Lai mājas lapas optimizācija tiktu veikta kvalitatīvi, ir jāizvēlas profesionāls SEO speciālists. Ka pareizi izvēlēties palīgu sava internetveikala optimizēšanai? Sākumā ir jāiepazīstas ar klientu atsauksmēm, turklāt jebkura profesionāla digitālā mārketinga aģentūra labprāt sniedz ieskatu savos pakalpojumos un izskaidro pasākumu kopumu klientiem.

Ja Jums ir nepieciešami mārketinga pakalpojumi, sākumā noskaidrojiet to, kas ir SEO un vai tas tiešām Jums nav nepieciešams. Reklāma nav viss, kas var palīdzēt Jums palielināt savu klientu loku.

E-komercija.lv pieredzējušo SEO speciālistu komanda, pateicoties visaptverošajam pakalpojumu klāstam, palīdzēs ne tikai izstrādāt pilnībā funkcionālu interneta veikalu, bet arī turpināt pilnveidot tā redzamību un pieejamību potenciālajiem pircējiem. Šis aģentūras piedāvājumā ir pilnvērtīgi SEO pakalpojumi, kas palīdzēs Jums ierindoties pirmajā vietā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.