Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kāpēc pagalma labiekārtošanai izvēlēties bīdāmos vārtus ar automātiku

Teritorijas norobežošana ar vārtiem ir būtisks īpašuma drošības un komforta aspekts. Un ne tikai – vārti veido priekšstatu par pašu mājokli un tā apkārti, un tā ir pirmā lieta, ko ierauga kā viesi, tā arī garāmgājēji. Viena no populārākajām šādu vārtu izvēlēm ir bīdāmie vārti ar automātiku.

Vārti piemēroti arī maziem pagalmiem

Ja pagalma teritorija nav plaša, tās optimāla izmantošana ir ļoti būtiska. Tāpēc bīdāmie vārti ir lielisks risinājums īpašumiem ar nelielu platību. Tā kā bīdāmiem vārtiem nav nepieciešama vēršanas zona, kura var samazināt jau tā nelielo pagalma teritoriju un kurai vienmēr jābūt brīvai, vietu vārtu tuvumā var izmantot kādiem citiem saimnieciskiem mērķiem. Bīdāmo vārtu kustība notiek paralēli žogam, tāpēc to lietošanai netraucēs vārtu tuvumā novietotas lietas. Piemēram, automašīnu var atstāt 20 cm attālumā no vārtiem, tādējādi būtiski palielinot izmantojamās teritorijas platību uz iebraucamā ceļa. 

Uzlabota drošība un komforts

Bīdāmie vārti ir lielisks risinājums, kā optimāli norobežot īpašuma teritoriju un pasargāt to no garāmgājēju skatieniem. Taču ne tikai – aprīkojot vārtus ar automātiku, īpašumam tiek nodrošinātas papildu drošības un komforta priekšrocības. Bīdāmie vārti ar automātiku dod iespēju īpašumam nodrošināt  piekļuvi tikai piederošām personām. Tā kā vārtu kontrolēšanai tiek izmantots kāds no izvēlētajiem vadības mehānismiem, piemēram, tālvadības pults, kods vai pat telefona aplikācija, kurš katrs garāmgājējs īpašuma teritorijā iekļūt nevarēs. 

Vārtu automātika sniedz ne tikai papildu drošību, bet arī komfortu. Ierodoties mājās ar iepirkumu somām, tās nav jāliek zemē, lai atvērtu vārtus. Diennakts tumšajā laikā, kad pārvietošanās ir bīstamāka, nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, lai iekļūtu īpašuma teritorijā. Arī dažādos laikapstākļos, bīdāmie vārti nodrošina papildu ērtības. Ziemā pirms došanās ārpus mājas, nav nepieciešams ierēķināt papildu laiku sniega tīrīšanai, jo bīdāmo vārtu mehānismam tas nav šķērslis.

Estētisks īpašuma izskats

Izvēloties vārtus, svarīga ir ne tikai to funkcionalitāte, bet arī dizains. Tā kā vārti ir pirmais, ko, ierodoties īpašumā, redz ne tikai saimnieki, bet arī viesi, tiem ir būtiska nozīme mājokļa koptēla veidošanā. Tie kalpo kā īpašuma vizītkarte, kas to izdaiļo, padarot ne tikai vizuāli pievilcīgāku, bet arī palielinot tā tirgus vērtību. Iegādājoties bīdāmos vārtus, tos ir iespējams papildināt ar sev tīkamiem apdares materiāliem, lai tie lieliski iederētos īpašuma kopējā arhitektūrā. Vārtu konstrukciju ir iespējams savienot ar koka, metāla, kā arī citiem apdares materiāliem.

“RIPO International” – uzticami automātiskie vārti

Pašmāju uzņēmums “Ripo International” saviem klientiem nodrošina augstas kvalitātes bīdāmos vārtus ar automātiku. Uzņēmums jau gadiem ilgi veic kvalitatīvu vārtu ražošanu un uzstādīšanu, tāpēc ir iekarojis klientu uzticību ne tikai Latvijā, bet arī citās pasaules valstīs. Tā kā vārti ir būtisks īpašuma elements, “RIPO International” rūpēsies par to, lai tie kļūtu ne tikai par funkcionālu, bet arī unikālu papildinājumu jūsu īpašumam, pielāgojot dizainu un materiālus individuālajām vēlmēm.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.