Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Labāka kvalitāte ar PVC logiem

PVC logi jeb tautā dēvētie plastmasas logi savu labo īpašību dēļ ieņem pirmo pozīciju pārdošanas ziņā – gandrīz 60% no kopējā tirgus – un kļuvuši par pieprasītu variantu logu nomaiņā. Plastikāta logi nodrošina ēkas siltuma izolāciju un ietaupa līdzekļus. PVC logi ir funkcionāli, izturīgi un glīti. Plastmasas logiem ir ekonomisks materiālu patēriņš un augstas ekspluatācijas spējas.

Kāpēc izvēlēties plastmasas logus?

Plastikāta logi ir ievērojami lētāki nekā citi logi, kalpo ilgāku laika posmu un saglabā savas vizuālās un funkcionālās īpašības ilgāku laiku. Plastmasas logi telpu padara omulīgāku un novērš caurvēja rašanos. Šādās telpās ir mazāks siltuma zudums. Plastikāta logi ir funkcionāli, tiem ir dažādas telpas vēdināšanas iespējas. PVC logi nezaudē krāsu un ir viegli kopjami. Atšķirībā no koka loga PVC logs ir izturīgāks un mitrumā nepiebriest.

Meklējot uzņēmumu, kas uzstādīs logus, labāk ir izvelēties profesionāļus. Labo Logu Aģentūra piedāvā pilnu pakalpojumu servisu – logu montāža, logu aiļu apdare, ārējās un iekšējās palodzes montāža. Piesakiet meistara vizīti, lai nomērītu logu izmērus, sastādītu veicamo darbu tāmi un vienotos par izpildes laiku.

Kvalitatīvi PVC logi no Labo Logu Aģentūras

Labo Logu Aģentūra ar plastmasas logu izgatavošanu un logu montāžu nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus. No divu jaunu cilvēku entuziasma un vēlmes darboties logu tirgū Labo Logu Aģentūra ir izaugusi par plašu uzņēmumu ar daudzām filiālēm un darbiniekiem visā Latvijas teritorijā. Labo Logu Aģentūras darbinieku pamatideja – taisām kā sev!

PVC logus var pieskaņot jebkurai ēkai, izvēloties atšķirīgu rāmju krāsu iekšpusē un ārpusē, kā arī pieskaņojot dekoratīvos elementus, formu un palodžu krāsu. Labo Logu Aģentūras speciālisti palīdzēs atrast piemērotākos variantus jūsu vēlmēm, kā arī šeit vara pasūtīt pakešu logus par labākajām cenām Latvijā. Labo Logu Aģentūra piedāvā uz iekšu veramas 5, 6 un 7 kameru PVC profilu sistēmas (Gealan, Aluplast, Wital, Salamander, Rehau) ar kvalitatīvu furnitūru.

Ar logu piedāvājumu varat iepazīties uzņēmuma mājas lapā www.labologuagentura.lv. Izvēlieties sev piemērotāko PVC logu variantu un piesakiet meistaru! Labo Logu Aģentūra – sadarbība un kvalitāte ceļā uz labākiem logiem!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.