Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: 8 iemesli, kādēļ putekļu sūcējs-robots ir lieliska izvēle

Mūsdienās mājokļa uzkopšana nav iedomājama bez putekļu sūcēja, tomēr uzkopšana ar putekļu sūcēju ir viena no nepatīkamākajām nodarbēm, kas prasa daudz laika, spēka, kā arī gluži vienkārši ir garlaicīga. Par laimi, mūsdienās tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, kā rezultātā tiek izgudrotas dažādas ierīces, kas pamatīgi atvieglo ikdienu. Viena no šobrīd populārākajām patērētāju izvēlēm ir putekļu sūcējs-robots. Kādēļ šī ierīce piedzīvo savu uzvaras gājienu un ir tik ļoti iemīļota? Lūk, 8 iemesli, kādēļ putekļu sūcējs-robots ir lieliska izvēle!

Jums nav jābūt mājās, lai mājoklis tiktu sakopts

Lielākā daļa putekļu sūcēju-robotu darbojas ar mobilās aplikācijas palīdzību, kā rezultātā Jums nav jābūt mājās, lai mājoklis tiktu sakopts – atliek vien atvērt mobilo aplikāciju un nospiest pogu! Tas nozīmē, ka nav jāuztraucas par to, ka ikdienas skrējienā jāatbrīvo laiks, lai veiktu mājokļa uzkopšanu. Atgriežoties mājās no darba, varat baudīt tīrību!

Mājokļa uzkopšana nav jāsaskaņo ar ierīces uzlādi

Līdz ko uzkopšana pabeigta, putekļu sūcējs-robots atgriežas uzlādes stacijā, līdz ar to mājokļa uzkopšana nav jāsaskaņo ar ierīces uzlādi – katru reizi, kad vēlēsieties uzkopt mājokli, varēsiet būt drošs, ka akumulatora uzlādes līmenis ir 100%. Atsevišķi putekļu sūcēju-robotu modeļi, konstatējot zemu akumulatora līmeni, patstāvīgi pārtrauc uzkopšanu un atgriežas uzlādes stacijā. Kad akumulators uzlādēts pietiekami, putekļu sūcējs-robots atkal ķeras pie darba!

Patstāvīga pielāgošanās uzkopšanas laukumam

Izmantojot tradicionālo putekļu sūcēju, nākas manuāli pielāgot ierīces iestatījumus uzkopšanas laukumam, savukārt putekļu sūcējs-robots spēj pielāgoties patstāvīgi. Izmantojot sensorus, putekļu sūcējs-robots patstāvīgi spēj uzkopt gan cietas virsmas, gan paklājus, gan tikt galā ar šķēršļiem un paaugstinājumiem, līdz ar to nav jāuztraucas, ka tas kaut kur iesprūdīs vai, piemēram, nokritīs pa trepēm. Turklāt, ja putekļu sūcējam-robotam tomēr radīsies kādas problēmas, uzkopšana nekavējoties tiks pārtraukta, kā arī īpašnieks saņems paziņojumu mobilajā lietotnē.

Patstāvīga netīrības līmeņa noteikšana

Ir laukumi, kas mēdz būt netīrāki, piemēram, koridors, gatavošanas zona, dīvāna apakša. Atsevišķi putekļu sūcēju-robotu modeļi spēj patstāvīgi noteikt laukuma netīrības līmeni, kā rezultātā tiek automātiski pielāgoti tīrīšanas iestatījumi un netīrākie laukumi tiek tīrīti ilgāk. Tādā veidā varat būt drošs, ka putekļu sūcējs-robots vienmēr izdara savu darbu par 100%!

Varat veltīt laiku patiesi svarīgām nodarbēm

To laiku, ko parasti veltāt, lai ar putekļu sūcēju uzkoptu mājokli, ar putekļu sūcēja-robota palīdzību varat veltīt patiesi svarīgām nodarbēm – lai strādātu, atpūstos, veltītu laiku saviem mīļajiem, gatavotu u.c. Turklāt, uz visiem laikiem varat aizmirst par uztraukumu, ja ieradušies negaidīti viesi, taču grīdas ir netīras.

Tiek galā pat ar pašām šaurākajām mājokļa vietām


Pat ar pašu labāko tradicionālo putekļu sūcēju nav iespējams iztīrīt telpu stūrus un citas šauras vietas – tam parasti nepieciešami speciāli rīki jeb uzgaļi. Savukārt putekļu sūcējs-robots tiek galā pat ar pašām šaurākajām mājokļa vietām! Pateicoties putekļu sūcēja-robota kompaktajiem izmēriem, tas spēj piebraukt pēc iespējas tuvāk tīrāmajam laukumam un, izmantojot slotiņas, savākt itin visus netīrumus.

Piemērots cilvēkiem ar veselības problēmām

Nevienam nav noslēpums, ka uzkopšana ar putekļu sūcēju ir ne tikai garlaicīgs, bet arī fiziski smags darbs. Tā kā putekļu sūcējs-robots nepieprasa manuālu iesaisti, tas ir lieliski piemērots cilvēkiem ar veselības problēmām.

Nepieprasa sarežģītu apkopi

Salīdzinot ar tradicionālo putekļu sūcēju, putekļu sūcēji-roboti pieprasa minimālu apkopi. Īpašnieka vienīgais uzdevums ir regulāri iztukšot iztukšot konteineru, kā arī parūpēties par to, lai putekļu sūcējam-robotam nebūtu šķēršļu. Putekļu sūcēji-roboti tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, kas bez problēmām spēj kalpot vairākus gadus. Turklāt, putekļu sūcējs-robots sastāv no vairākām detaļām, līdz ar to, ja kādai detaļai ir problēmas, to iespējams pavisam vienkārši nomainīt.

Putekļu sūcējs-robots ir fantastisks izgudrojums, kas pamatīgi atvieglo ikdienas dzīvi. Izbaudiet tā sniegtās priekšrocības arī Jūs – pašreiz populārais un patērētāju iecienītais Xiaomi putekļu sūcējs grīdas uzkopšanai, kā arī Roborock putekļu sūcēju modeļi plašā izvēlē pieejami interneta veikalā 220.lv. Tāpat interneta veikals 220.lv piedāvā arī veļas mašīna ar žāvētāju un citas modernas sadzīves ierīces. Ienāciet un izvēlieties sev un savam mājoklim labāko!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.