Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Dabīgais akmens, kas lieliski iederas visur.

Katram cilvēkam ir savi kritēriji par to, kas ir skaists. Bet nevar noliegt, ka ir vērtības un materiāli, kas ir gluži kā vērtība, kas uzrunā ļoti daudzus cilvēkus. Piemēram, dabīgais akmens ir viens no tiem materiāliem, ar kuru nav iespējams kļūdīties izvēloties to iestrādājot mājas interjerā vai eksterjerā.

Uzņēmums Pilsakmens piedāva dabīgā akmens plāksnes, kuru pielietojumu katrs klients var izraudzīties pēc savām vajadzībām.

Nevienā citā Baltijas valstī neatradīsiet tik plašu dabīgā akmens klāsta piedāvājumu, kāds tas ir pie mums. Ierodoties pie mums, Jūs varēsiet iepazīties ar 20 000 m2 dažādām akmens plāksnēm, iepazīt to tekstūru un ieraudzīt patiesās krāsas.

Visbiežāk klienti dabīgā akmens plāksnes izvēlas dažadu virsmu iestrādei, grīdām, sienām un kāpnēm. Tās ir tikai dažas no idejām, kur var iestrādāt dabīgā akmens plāksnes. Ja Jums ir citas idejas, tad mēs labprāt tās realizēsim, lai Jūs varētu uzturēties patiešam skaistā vidē.

Pilsakmens ir ģimenes uzņemums, kurš sāka darboties 2011. gadā, bet neskatoties uz to, ka uzņemuma darbība ir salīdzinoši īsa, uzņēmumā strādā pieredzējuši miestari, kuri savā arodā pavadījuši 25 gadus.

Varam teikt, ka Pilsakmens ir nepātrauktā kustībā un dinamikā, lai piedāvatu saviem klientiem tikai pašu labāko. Visu laiku notiek investēšana akmens apstrādei nepieciešamo iekārtu iegādei, lai mēs varētu palikt savas jomas līderi visā Baltijā. Neskatoties uz to, ka akmens plākšņu piedāvājums ir liels, tas regulāri tiek atjaunots un papildināts.

Ja šaubāties vai tikai domājat par to, vai vēlaties savu dzīvojamo telpu, darba vietu vai pagalmu papildināt ar dabīgā akmens izstrādājumiem, tad esiet laipni gaidīti mūsu ražotnē Salaspilī, Zemeņu ielā 13, lai noskaidrotu atbildes uz visiem jautājumiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.