Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: “Domus Angāri” – kvalitatīvas metāla būves

Domus Angāri ir profesionāls būvniecības uzņēmums, kas klientiem piedāvā kvalitatīvas metāla garāžas un angārus. Domus Angāri veic arī pamatu betonēšanu, jumtu uzstādīšanu, kā arī celtniecības un remontdarbus. Domus Angāru rīcībā ir viss, lai klienta ideju par būvi aizvestu līdz būvniecības darbiem un reālam idejas piepildījumam.

Metāla angāri – funkcionāli, daudzveidīgi, kvalitatīvi

Domus Angāri projektē, izgatavo un uzstāda dažāda dizaina un lieluma metāla angārus. Domus Angāri izgatavotie metāla angāri estētiski labi izskatās. Tie tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, ar mūsdienīgiem instrumentiem un tehnoloģijām.

Metāla angārus un nojumes var izmantot daudzveidīgi – kā preču, transportlīdzekļu noliktavas, rūpnieciskām vajadzībām, zemnieku saimniecībās metāla angārus var izmantot kā graudu noliktavu, kā lopbarības uzglabāšanas telpu.

Siltināts metāla angārs ir ilgtermiņa ieguldījums, būvējot ražošanas telpas, noliktavas un pat biroja telpas. Siltinātu angāru var izveidot par plašu darba kompleksu, atvēlot telpas gan ražošanai, gan birojam.

Domus Angāri speciālisti palīdzēs atrast visatbilstošāko risinājumu gan angāra projektēšanas laikā, gan būvniecības procesa gaitā.

Metāla garāžas – dažādām vajadzībām, daudz izmēru, dažāds dizains

Lai pasargātu savu īpašumu no sezonas laikapstākļiem un citiem faktoriem, nesiltināta metāla garāža būs finansiāli izdevīgs risinājums. Garāžu modeļi atšķiras ne tikai pēc izmēra, bet arī pēc jumta konstrukcijas – ar divslīpu jumtu piedāvā nesiltinātas un siltinātas metāla garāžas. Māju pagalmiem piemērotas ir metāla garāžas ar vienslīpu jumtu.

Klientu vidū populāras ir siltinātās garāžas. Siltinātām garāžām ir daudz priekšrocību, taču svarīgākā – energoefektīva siltuma izmantošana. Ja daudz laika jāpavada garāžā, ir svarīgi ātri sasildīt telpu.

Gan nesiltinātai, gan siltinātai garāžai var izvēlēties arī dekoratīvo apmetumu. Garāža ar dekoratīvo apmetumu labi iederēsies dažādās vidēs, labi pieskaņosies pagalma plānojumam un stilam, kā arī dekoratīvais apmetums aizsargās garāžu no dažādiem vides faktoriem.

Standarta izmēru garāžas noderēs moto, auto transportam, dārza tehnikai, darbarīkiem. Projektējot lielāku garāžu, tajā varēs novietot traktoru, pļaujmašīnu un citas lielākas tehnikas vienības.

Domus Angāri piedāvā daudzas iespējas jūsu idejas īstenošanai. Ienāciet www.domusangari.lv, pārliecinieties par iespējām un piesakieties konsultācijai!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.