Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Gatavojies skolai kopā ar e-veikalu “Officeday”!

Vasaras izskaņa daudziem saistās ar gatavošanos skolai un dažādu skolas preču iegādi. Kā to padarīt maksimāli ērtu un parocīgu? Primāri ieteicams pēc iespējas vairāk skolas preču iegādāties vienā vietā. Tātad klātienes veikalā vai e-veikalā.

Interneta veikals ”Officeday” piedāvā iespēju iegādāties skolas preces dažādās kategorijās. Sākot no skolas somām līdz pat dažādiem rakstāmpiederumiem un papīrlietām.

Vienas no ergonomiskākajām mugursomām piedāvā ražotājs ”SMART”, kura klāstā mugursomu varēs atrast gan puišiem, gan meitenēm. Svarīgi pievērst uzmanību ne tikai mugursomas dizainam, bet arī ergonomiskajām īpašībām, lai somas nēsāšana neradītu bērna mugurai diskomfortu.

Rakstāmpiederumi, šķēres, līme, teksta marķieri un vēl dažādas kancelejas preces no ražotāja ”KORES” šobrīd e-veikalā ”Officeday” ir iespējams nopirkt ar 35 % atlaidi, lai, gatavojoties skolai, jūs varētu iegādāties tikai un vienīgi kvalitatīvas kancelejas preces par labākajām cenām.

Kancelejas preces un dažādi radošie darbošanās komplekti, kurus var atrast un nopirkt interneta veikalā ”Officeday”, noderēs ne tikai skolas gaitām un mājasdarbu veikšanai, bet arī dažādām radošām izpausmēm, ko bērni varēs veikt brīvajā laikā.

Papīrs ir tas, kas ir nepieciešams gan darbam birojā, gan ikvienam skolas bērnam, lai veiktu dažādus rakstu darbus. Tieši šobrīd iegādājoties tik populāro ”Navigator” papīru vismaz piecas kastes, dāvanā no e- veikala ”Officeday” saņemsiet stikla ūdens pudeli.

Padariet gatavošanos skolai patīkamu un aizraujošo, iegādājoties preces, kas jums neliks vilties un kļūs par lieliskiem ikdienas sabiedrotajiem, veicot dažādus skolas darbus un citus rakstu darbu pienākumus. Iepirkšanās e-veikalā allaž ir laba izvēle, jo tā jūs varat ietaupīt laiku, kuru pavadītu, meklējot dažādas skolas preces klātienes veikalos. Kā arī visas preces iegādāties vienā vietā un saņemt sev tuvākajā pakomātā.

Apavu somas

Ne visu ir iespējams salikt skolas somā, kur bieži vien ir ļoti daudz grāmatu. Līdz ar to bērnam dodoties uz skolu, ir lieliski, ja sporta tērps, sporta vai pārvelkamie apavi ir ievietoti apavu somā. Apavu soma ir parocīga, ātri un viegli attaisāma un aiztaisāma, kas ir ļoti svarīgi bērniem, kad jāsteidzas no stundas uz stundu, un jāpaspēj vēl pārģērbties.

Interneta veikals ”Officeday” piedāvā iegādāties dažāda dizaina un izmēra apavu somas, kas atvieglos ikdienas gaitas ikvienam skolēnam. Tieši šobrīd apavu somām e- veikals ”Officeday” ir sagatavojis patīkamu cenu piedāvājumus, kas iepriecinās ikvienu, kurš savlaicīgi meklē dažādas preces skolas gaitu uzsākšanai 1. septembrī.

Zīmēšanas un rasēšanas albumi, klades, vāciņi

Ir lieliski, ja katram skolēnam ir kāda aizraušanās vai hobijs, kas ikdienu padara daudz krāsaināku un piepildītāku. Visdrīzāk, ka daudziem skolēniem hobijs ir zīmēšana vai gleznošana, tad šāda hobija piepildīšanai ir nepieciešams zīmēšanas vai rasēšanas albums. E-veikalā ”Officeday” var iegādāties dažādas kancelejas preces gan skolas gaitām, gan dažādiem radošiem hobijiem, tajā skaitā zīmēšanai un gleznošanai.

Iespējams, ka jūsu skolnieks aizraujas ar rakstīšanu, tad lieliski noderēs dažādas klades un vāciņi, kas kladēm ļaus kalpot krietni vien ilgāku laiku.

Meklējiet un iegādājieties kancelejas preces jaunajam mācību gadam e-veikalā ”Officeday”, kur ir iespējams nopirkt visu, lai mācību gads sāktos bez satraukumiem un bažām.

Papīrs rasēšanai

E-veikals ”Officeday” plašā klāstā piedāvā iegādāties dažāda veida papīrus, tajā skaitā papīru rasēšanas darbiem. Svarīgi, ka domājam par ikvienu pircēju. Gan to, kurš vēlas iepirkt tikai dažus blokus, gan pircējiem, kas vēlas iepirkties vairumā. Mēs sniedzam iespēju iepirkt tieši tāda daudzuma preces, kāds jums ir nepieciešams.

Piemēram, šobrīd ir akcijas cena firmas ”SMLT” rasēšanas papīra iepakojumam, kurā ir 100 loksnes un to cena ir tikai 11,01 eiro.

Zīmēšana un rasēšana ir daudzu cilvēku aizraušanās un hobijs, tādēļ ir vērts iegādāties labu papīru, kas zīmēšanas vai rasēšanas procesu ļaus izbaudīt pilnībā.

Ja meklējat arī zīmuļus vai otas zīmēšanas darbiem, tad e-veikalā ”Officeday” tos var iegādāties par patīkamām cenām.

Krāsains papīrs, kartons un dizaina papīrs

Dažāda veida papīrs var būt nepieciešams gan darbam ofisā, gan darbam no mājām, kā arī skolēniem, lai veiktu dažādus radošus darbus. Interneta veikalā ”Officeday” varat iegādāties dažādu komplektu krāsainus papīrus, kartonu, kā arī dizaina papīru. Viss ir atkarīgs no jūsu prasībām un vajadzībām.

Krāsains papīrs vai kartons var būt arī noderīgs dažādām bērnu brīvā laika nodarbēm un radošām izpausmēm. Iespējams, ka šādiem radošiem darbiem būs nepieciešami arī dažādi rakstāmpiederumi – zīmuļi, pildspalvas vai teksta marķieri, kurus ir iespējams izvēlēties no e-veikala ”Officeday” piedāvājuma.

Iepērcieties interneta veikalā taupot savu laiku un citus resursus, kas īpaši svarīgi ir laikā, kad jāspēj sagādāt visu nepieciešamo skolas gaitu uzsākšanai.

Klades

Katram skolēnam skolas somā noteikti ir dažādas klades un burtnīcas, kas ir nepieciešamas mācību procesā, lai pierakstītu katrā mācību priekšmetā nepieciešamo informāciju. Interneta veikals ”Officeday” plašā klāstā piedāvā iegādāties visdažādākā dizaina un biezuma klades.

Svarīgi, lai klades, kuras bērni izmanto savā ikdienā viņiem patiktu un paņemot rokās būtu vēlēšanās kladē kaut ko rakstīt.

Klades var būt nepieciešamas ne tikai skolas darbiem, bet arī personīgajiem vai darba pierakstiem pieaugušajiem. Tieši tādēļ e-veikalā ”Officeday” var iegādāties visdažādākā dizaina klades, kas var noderēt arī ofisa darbiem un pierakstiem. Klades ar spirālēm vai bez, plānākas un biezākas, to visu jūs varat izraudzīties pēc savām vēlmēm un vajadzībām, kuras vēlaties realizēt.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.