Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Grāmatvedības birojs – tavs čaklākais darbinieks

Publicitātes foto.

Corsax.lv grāmatvedības pakalpojumi ir jūsu uzņēmuma uzticamais partneris grāmatvedības jomā. Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un profesionālu pieeju, mēs nodrošinām kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus gan esošiem uzņēmumiem, gan jaunajiem uzņēmējiem biznesa uzsākšanā un brīžos, kad nepieciešams profesionāļu atbalsts un padoms. Mūsu komandā ir zinoši, pieredzējuši profesionāļi, kas palīdzēs atrast piemērotākos risinājumus ikvienā situācijā.

Profesionāls atbalsts un konsultācijas

Mūsu pieredzējušie grāmatvedības speciālisti regulāri seko līdzi normatīvo aktu izmaiņām, nodrošinot tavam uzņēmumam nepieciešamo grāmatvedības un nodokļu informāciju. Neatkarīgi no tā, vai esi jauns uzņēmējs vai jau pieredzējis biznesa vadītājs, mēs esam šeit, lai palīdzētu tev pieņemt lēmumus un sasniegt biznesa mērķus. Mūsu komandas piedāvā individuālu pieeju katram uzņēmumam, lai kopīgi sasniegtu nospraustos mērķus.

Uzkrāta pieredze un kompetence

Vairāk nekā desmit gadu darba pieredze grāmatvedībā un nodokļu konsultācijās starptautiskajā auditorfirmā dod iespēju veikt visus nepieciešamos uzdevums ātri un precīzi. Kompetence sarežģītos, netipiskos darījumos, ieskaitot starptautisko tirdzniecību, nodrošina īstās pieejas atrašanu ikvienam uzņēmumam un situācijai. Papildus tam, mūsu speciālisti veic nodokļu optimizācijas iespēju novērtēšanu un risku minimizācijas ieteikums. Kā arī mūsu komandu raksturo elastīga pieeja darbam – gan jūsu, gan mūsu birojā, un, portams, termiņu ievērošana, kas reizēm var būt īpaši būtiska. Kā arī, Corsax.lv Grāmatvedības Pakalpojumu klāstā ietilps administratīvo dokumentu un līgumu izstrāde, kā arī iekšējās darba drošības dokumentācija.

Nodokļu konsultācijas un risinājumi

Mēs ne tikai kārtojam jūsu uzņēmuma grāmatvedību, bet arī sniedzam padomus un risinājumus nodokļu jautājumos. Sākot no nodokļu plānošanas un stratēģijas izstrādes līdz dažādu nodokļu deklarāciju sagatavošanai, mēs esam tavā rīcībā visā biznesa dzīves ciklā, lai atrastu piemērotākos risinājumus un nodrošinātu uzņēmuma attīstību.

Uzņēmuma nodrošinājums

Savā darbā mēs vērtējam nodokļu riskus un iespējas, piedāvājot maksimālu aizsardzību jūsu uzņēmumam. Ja saskaraties ar konkrētām problēmām vai tiesvedības nepieciešamību, mūsu speciālisti palīdzēs sagatavot dokumentus, kas ne tikai nodrošinās labvēlīgu iznākumu, bet arī palīdzēs izvairīties no pārkāpumiem turpmāk.

Corsax.lv grāmatvedības pakalpojumi ir jūsu uzticamais partneris grāmatvedības jomā. Uztici savu grāmatvedību mums un koncentrējies uz savu uzņēmuma pamatdarbību, bet par grāmatvedību ļauj parūpēties mums!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.