Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Iemācies programmēt kopā ar CODELEX

Arvien biežāk novērojama tendence, ka programmēšanu izvēlas apgūt ne tikai vidusskolu absolventi, bet arī cilvēki, kuri jau veiksmīgi sākuši attīstīt karjeru kādā citā jomā. Viņi šo saskata kā lielisku iespēju mainīt profesionālo attīstību, sasniegt jaunas virsotnes un iespējams arī palielināt ienākumus. Domājot par to, kur apgūt programmēšanu, viena no pareizajām atbildēm ir CODELEX programmēšanas kursi. Ar ko tie īpaši?

Ar kuru programmēšanas valodu sākt?

Nereti topošie programmētāji jautā, kura ir pati vieglākā programmēšanas valoda? Ar kuru labāk sākt? CODELEX uz šo jautājumu atbild, ka visgrūtākā programmēšanas valoda ir tā, ko apgūstam pirmo.

Nav būtiskas nozīmes, ar kuru no valodām sākt, jo tās pēc būtības ir līdzīgas, pamata principi ir identiski. Līdz ar to CODELEX seko līdzi pieprasījumam darba tirgū un atbilstoši arī sagatavo mācību vielu un nosaka apgūstamās programmēšanas valodas.

Mācību process

Uzsākot apgūt programmēšanu, jārēķinās, ka tas būs pilna laika mācību darbs, jo ir praktiski neiespējami savienot ar citām studijām vai darba gaitām, jo būs nepieciešama pamatīga koncentrēšanās.

Mācības pilnībā norit tiešsaistē, ir 10-16 kontaktstundas nedēļā ar pasniedzēju, taču paralēli ir mājasdarbi un intensīvs patstāvīgi veicamo darbu apjoms. Ja nepieciešams, tiek nodrošinātas arī regulāras konsultācijas.

CODELEX kursu beigās tiek izsniegt diploms, kas apliecina iegūtās zināšanas. Šī ir valsts akreditēta mācību iestāde, līdz ar to tiek saņemts profesionālās pilnveides diploms. Tiesa, darba devēju acīs nereti pat svarīgākas par diploma uzrādīšanu ir konkrētā cilvēka prasmes un zināšanas. Tieši tās ir galvenais kritērijs tam, lai tiktu vai netiktu piedāvāts darbs.

Darba iespējas

Jebkuras mācību iestādes augstākais novērtējums ir absolventu iespējas atrast darbu. Arī šajā ziņā CODELEX komandai ir pamats lepoties, jo lielākā daļa absolventu pēc kursu beigšanas veiksmīgi uzsāk karjeru programmēšanas jomā. Darba devēji līdz ar to apliecina, ka viņu darbā ir noderīgas prasmes, ko cilvēki ir apguvuši šajos kursos.

Pievienojies CODELEX studentu pulkam un pagriez savu karjeru programmēšanas virzienā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.