Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Iemesli krūšu implantu maiņai

Krūšu implantiem nav noteikta termiņa, kas tie būtu jāmaina, taču tie var kalpot visu mūžu. Tomēr tas, cik bieži nomaināt implantus un kāpēc nolemjat tos nomainīt, būs atkarīgs no individuāliem faktoriem, piemēram, vecuma, veselības stāvokļa un personīgajām vēlmēm. Tāpat kā jebkura cita medicīniska procedūra, krūšu implanta nomaiņa ir jāapspriež ar savu ārstu, lai noskaidrotu, vai tā ir piemērota jūsu situācijai un vēlmēm.

Kāpēc būtu jāapsver krūšu implantu nomaiņa?

Krūšu implantu nomaiņa nav nekas neparasts. Daudzas sievietes izvēlas nomainīt savus implantus, dažreiz pat pirms tie ir nolietojušies. Daži no iemesliem implantu nomaiņai – krūšu implantu bojājumi, piemēram, plīsums, implanta novietojuma maiņa, kad tā novietojums var būt mainījies laika gaitā, radot nevēlamu estētisko efektu. Dažas sievietes var vēlēties nomainīt savus implantus, lai sasniegtu vēlamo estētisko efektu vai izvēlēties implantus, kuri ir jaunaki.

Ja krūtis sāk noslīdēt – visbiežāk šis ietekmējošais dabiskais faktors ir vecums, pat ja jums ir implanti. Straujš svara zudums un arī svara pieaugums var ietekmēt jūsu krūšu izskatu. Savu ietekmi atstāj arī dzīvesveida paradumi, piemēram, smēķēšana. Arī grūtniecība var būt galvenais krūšu izmaiņu veicinātājs, jo krūts audu daudzums grūtniecības laikā palielinās un vēlāk pēc dzemdībām vai piena izdalīšanās samazinās.

Jūsu krūšu implanti ir plīsuši. Tas ir acīmredzams iemesls implantu nomaiņai. Kad fizioloģiskā šķīduma implanti iztukšojas, ir redzamas izmaiņas krūšu formā un izmērā. Ja tas notiek, jūs vēlaties nomainīt savus implantus, cik savlaicīgi vien iespējams. Ir jāapmeklē ārsts, lai ieplānotu operāciju. Silikona implantu plīsumu var būt grūtāk pamanīt vai novērtēt, jo šo implantu želejveida materiāls ļauj tiem saglabāt formu pat pārplīstot.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par krūšu implantiem un krūšu palielināšanas operācijām, piesakieties konsultācijai pie sava plastikas ķirurga. Tas ir pirmais solis, ko veikt pirms izvēles veikšanas. Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas speciālisti ir pieredzējuši un profesionāli, lai ļautu pacientam justies droši. Jūs esat pelnījuši justies pārliecināti un laimīgi, kad runa ir par ārējo izskatu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.