Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Ilgtermiņa aizdevumi biznesa uzsākšanai un attīstīšanai

Vēlme uzsākt savu biznesu un uzņēmējdarbību ir lielākajai daļai jauniešu, tomēr, pie mums Latvijā, viena daļa no tiem tomēr līdz realizētam mērķim nenonāk. Iemesli kāpēc tā notiek ir dažādi, taču viens no būtiskākiem ir finansējuma trūkums idejas attīstīšanai.

Nauda biznesa uzsākšanai pieejama ļoti dažādi un, ja nav pašu iekrāti līdzekļi, finanšu atbalsts kā kredīts biznesam lieliski noder, lai šo ieguldījumu jaunie uzņēmēji varētu atmaksāt pa daļām bez tūlītējiem lieliem izdevumiem. Ne tikai lielās bankas spēj piedāvāt iespējas jaunajiem uzņēmējiem. Arī nebanku aizdevēji savā pakalpojumu klāstā iekļāvuši šo finanšu instrumentu un ir pieejams jauno uzņēmēju atbalsts kā kredīts saimnieciskās darbības veicējiem. Turklāt šāds ilgtermiņa kredīts biznesam iespējams gan tā uzsākšanai, gan attīstīšanai. Īpaši pozitīvi uz šādām iespējām raugās jaunuzņēmumi jeb, tā dēvētie, Start Up uzņēmumi, kuriem svarīgs ir starta kapitāls, savas uzņēmējdarbības izaugsmei. Tieši šādiem uzņēmumiem ilgtermiņa aizdevumi biznesam var būt kā izsķirošs instruments, kas palīdz izveidot un attīstīt savu uzņēmumu. Tie sniedz ļoti plašas iespējas, bet kā svarīgākās noteikti varam pieminēt:

  • Sākotnējā kapitāla iegūšana – Dažreiz uzņēmumiem trūkst nepieciešamā kapitāla, lai sāktu savu darbību vai attīstītu produktu. Ilgtermiņa aizdevumi var palīdzēt iegūt nepieciešamo finansējumu, lai sāktu darbību un attīstītu uzņēmumu.
  • Attīstības un izaugsmes finansēšana – Start-up uzņēmumiem bieži nepieciešams finansējums, lai attīstītu vai palielinātu savu uzņēmumu. Aizdevums biznesam nodrošina iespēju iegūt tik svarīgo finansējumu, lai veiktu nepieciešamās investīcijas un veicinātu izaugsmi.
  • Uzņēmuma auto parka izveide vai tā papildināšana – auto līzings uzņēmumam vai kredīts mašīnas iegādei būs noderīgs, ja uzņēmums nodarbojas ar dažāda veida pārvadājumiem vai bieži nepieciešams pārvietoties, savu pakalpojumu nodrošināšanai.

Svarīgi arī ņemt vērā, ka tieši nebanku kredītdevēji spēj piedāvāt elastīgākus nosacījumus, kad nereti aizdevums biznesam bez ķīlas ir pieejams arī jauniem uzņēmējiem. Ņemot vērā, ka pastāv risks un bankas aizdevums biznesam var nebūt pieejams ieteicams izvērtēt vairākus piedāvājumus. Šādu iespēju, apskatīt piedāvājumus vienuviet piedāvā aizdevuma salīdzināšana uzņēmējiem, tādā veidā radot pārliecību, ka tas būs ne tikai labs aizdevums biznesam, bet arī atbilstošākais risinājums tieši Jūsu situācijā un konkrētās biznesa idejas realizācijā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.