Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Ilgtermiņa auto noma – kad un kādēļ izdevīgāk?

Auto noma ir populārs pakalpojums visā pasaulē, un Latvija nav izņēmums. Vairāk zināma tieši īstermiņa auto īre,kad transportlīdzeklis nepieciešams, piemēram, brīvdienu izbraucienam, taču nomas pakalpojuma sniedzēji piedāvā arī automašīnu ilgtermiņa īri, kas nodrošina konkrētā auto pieejamību ilgākā laika posmā.

Ja automašīna nepieciešama ikdienā, taču nav iespējas vai vajadzības iegādāties pašam savu – piemēram, personīgais auto ir ilgstošā remontā, tad mašīnu īre var būt labs risinājums. Turklāt, nomājot auto, jāsedz tikai nomas maksa un degvielas izmaksas – nav jādomā par auto apkopi, apdrošināšanu un citiem ar auto uzturēšanu saistītiem jautājumiem.

Kuros gadījumos un kādēļ apsvērt nomāt auto uz ilgāku laika posmu? Par to vairāk turpinājumā!

Būtiskākās priekšrocības nomājot auto

Jūs varat izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu transportlīdzekli labā tehniskā stāvoklī. Pieejama ne tikai vieglo automašīnu, bet arī mikroautobusu noma. Turklāt ikmēneša maksājums par auto īri mēdz būt mazāks par līzinga maksājumu, nav arī vajadzīga pirmā iemaksa.

Ja nomas līguma darbības periodā automašīnai rodas kādi bojājumi, tas tiek nomainīts pret līdzvērtīgu auto. Līdz ar to auto noma var būt labs veids, kā kontrolēt ar auto uzturēšanu saistītās izmaksas – šajā gadījumā tās ir paredzamas, ir zināms, ar ko rēķināties.

Auto noma pieejama gan privātpersonām, gan juridiskām personām – apskatiet piedāvājumus un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu!

“Elegants Auto” – auto noma jūsu vajadzībām

Ja ir aktuāla auto noma Rīgā, ieskatieties uzņēmuma Elegants Auto piedāvājumā! Pieejama gan vieglo automašīnu, piemēram, BMW noma, gan busu noma uz dažādiem laika periodiem – no vienas dienas līdz pat vienam gadam. Tā ir iespēja izvēlēties labu auto atbilstoši jūsu vajadzībām.

Lai nomātu automašīnu, jāatbilst noteikumiem – busa nomas gadījumā autovadītājam jābūt vismaz 25 gadu vecam, minimālais autovadītāja stāžs – 1 gads.

Plašāku informāciju par piedāvājumiem un nomas nosacījumiem atradīsiet interneta vietnē www.elegantsauto.lv. Izvēlieties uzticamu un atzinīgi novērtētu auto nomas pakalpojuma sniedzēju, lai uz ceļa justos droši un komfortabli!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.