Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā darba apģērbu serviss atvieglo uzņēmuma ikdienu?

Lai uzņēmuma darbinieki visu uzmanību veltītu saviem tiešajiem darba pienākumiem, tehniskā nodrošinājuma jautājumus ieteicams uzticēt ārpakalpojuma sniedzējam. Viens no tiem ir darba apģērbu serviss – tas ir pakalpojums, kas ļauj uzņēmumiem ērti izstrādāt, iegādāties, nomāt, uzglabāt un uzturēt savu darbinieku darba apģērbus, netērējot tam savu darbinieku laiku. Kādās jomās darba apģērbs ir piemērots, ko ietver darba apģērbu serviss un kāpēc vaicāt piedāvājumu uzņēmumam “Elis” – par to lasiet šī raksta turpinājumā.

Darba apģērbi jebkurai jomai – gan biroja, gan mašīnbūves darbiniekiem

Kādās nozarēs noderētu darba apģērbu serviss? Patiesībā – ikvienā! Ir pieņemts uzskatīt, ka bez darba apģērba neiztikt, pārtikas rūpniecībā, ēdināšanas un viesmīlības jeb horeca jomā, būvniecībā un mežizstrādē, metālapstrādē. Taču mūsdienās vienotu, personalizētu un kvalitatīvu darba apģērbu izmanto arī noliktavu darbinieki, servisa darbinieki, kurjeri un daudzi citi – nekādu ierobežojumu nav.

Pieredze rāda, ka arvien biežāk personalizētu darba apģērbu ar uzņēmuma logo izvēlas valkāt arī uzņēmumu vadības komandas. Tas gan nenozīmē, ka darba apģērbs noliktavas darbiniekiem ir zaudējis savu aktualitāti, šajā jomā strādājošie var novērtēt izturīgas, ērtas, mūsdienīgas un funkcionālas apģērbu kolekcijas. Ko ietver darba apģērbu serviss? Par to vairāk turpinājumā!

Ko ietver darba apģērbu serviss?

Izvēloties sadarbību ar uzņēmumu “Elis”, darba apģērbu serviss ietver pilnīgi visu, kas nepieciešams darba apģērba nodrošināšanai uzņēmumā – sākot no piemērotu darba apģērbu kolekciju izvēles beidzot ar drēbju skapju uzstādīšanu darba apģērba glabāšanai. Darba apģērbi sievietēm un vīriešiem jebkurai sezonai, jebkuriem darba apstākļiem, tajā skaitā karstumizturīgs apģērbs darbam, kas saistīts ar paaugstinātu risku. Turpinājumā darba apģērba servisa apraksts soli pa solim.

  • Darba apģērbs un tā izvēle – pēc pieprasījuma saņemšanas uzņēmuma “Elis” darba apģērbu speciālists precīzi noskaidro klienta vajadzības – apģērba veids, nozares prasības, dizains un funkcionalitāte. Tiek precizēts, vai uz darba apģērba nepieciešama logo uzdruka vai izšuvums, vai uzņēmums vēlas individuāli izstrādātu darba apģērba dizainu vai dos priekšroku jau “Elis” esošo kolekciju piedāvājumam.
  • Darba apģērbu noma – tiek noslēgts līgums par darba apģērbu nomu, uzņēmumam šie apģērbi nav jāiegādājas īpašumā!
  • Darba apģērbu piegāde – pēc savstarpēji apstiprināta vienošanās tiek piegādāts darba apģērbs nepieciešamajā apjomā, lai varētu sākt regulāru darba apģērbu servisu. Nepieciešamības gadījumā tiek uzstādīti skapji tīrā un netīrā apģērba glabāšanai.
  • Darba apģērbu ķīmiskā tīrīšana – darba apģērbu tīrīšana ir uzņēmuma “Elis” pārziņā; apģērbs tiek paņemts, iztīrīts, pārbaudīts, sagatavots valkāšanai un nogādāts atpakaļ uzņēmumā pēc savstarpēji atrunāta maiņas grafika. Uzņēmums iegūst pieeju sistēmai, kurā sekot līdzi apģērba apritei.
  • Darba apģērba aizvietošana – ja apģērbs tiek bojāts, tas tiek salabots vai aizvietots, neradot neērtības darbiniekam.
  • Apavi darbam – servisa līguma ietvaros var iekļaut arī darba apavus. “Elis” pakalpojumu klāstā ir pieejami vasaras un ziemas apavi, specializēti drošības apavi pēdas aizsardzībai pret triecieniem. Apavi tiek personalizēti, pievienojot tiem čipu.

Viena līguma ietvaros uzņēmums iegūst iespēju uzticēt ārpakalpojuma sniedzējam visas rūpes par darba apģērba iegādi, apriti, tīrīšanu un utilizēšanu. Savukārt darbiniekiem tas sniedz iespēju vairāk uzmanības veltīt saviem tiešajiem pienākumiem.

Vaicājiet piedāvājumu uzņēmumam “Elis” jau šodien!

Ja uzskatāt, ka darba apģērbu serviss varētu būt noderīgs arī Jūsu uzņēmumā, sazinieties ar uzņēmuma “Elis” pārstāvi jau šodien. Jums tiks piedāvāti tieši Jūsu darbiniekiem piemēroti darba apģērbi. Rīga, Liepāja, Daugavpils vai cita pilsēta Latvijā – neatkarīgi no atrašanās vietas darba apģērbi un tā serviss būs pieejams! Ja būs nepieciešams, “Elis” pārstāvis dosies pie Jums, lai uzklausītu vajadzības. Lai saņemtu piedāvājumu, sazinieties ar “Elis” pārstāvi pa tālruni 67500075 vai aizpildiet pieteikuma formu mājaslapā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.