Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā izvēlēties labas riepas savam auto?

Kad ir pienācis laiks izvēlēties jaunas riepas savai automašīnai, ir jāizvērtē vairāki kritēriji. Kāds ir vajadzīgais riepu izmērs? Kura ražotāja riepām dot priekšroku? Kādi ir būtiskākie parametri drošai un komfortablai braukšanai? Kā iegūt labāko cenas un attiecības uz kvalitāti? Šie jautājumi var samulsināt ne tikai jaunos, bet arī pieredzējušos autovadītājus. Turpiniet lasīt un uzziniet, kā izvēlēties piemērotākās riepas savai automašīnai.

Sezonai atbilstošas riepas

Pirmais nosacījums – auto riepas ir jāizvēlas atbilstoši sezonai. Sākot ar 1. martu ir atļautas vasaras riepas, tomēr autovadītājiem ieteicams ar riepu maiņu nesteigties – ar šīm riepām vislabākā un drošākā braukšana būs tad, kad vidējā gaisa temperatūra sasniegs +7 grādus.

Pārdošanā ir arī vissezonas riepas, ar ko drīkst pārvietoties visa gada garumā. Tomēr jārēķinās ar to, ka tās neuzrādīs tik labu veiktspēju kā konkrētai sezonai atbilstošas riepas.

Pareizs riepu izmērs

Nākamais svarīgais faktors – atbilstošs riepu izmērs. Lai nodrošinātu optimālu automašīnas veiktspēju un drošību uz ceļa, ir svarīgi auto aprīkot ar piemērota izmēra riepām.

Informāciju meklējiet uz iepriekšējo riepu malām, auto īpašnieka rokasgrāmatā vai jautājiet padomu speciālistam. Šeit Jums varēs palīdzēt jebkura riepu garāža vai riepu serviss.

Būtiskākās priekšrocības

Vēl viens jautājums, par ko ir jāpadomā pirms investēt jaunā riepu komplektā – kādi ieguvumi Jums ir vissvarīgākie.

Piemēram, komfortabla braukšana, zems trokšņu līmenis, ilgs protektora kalpošanas laiks, ekonomisks degvielas patēriņš. Izvērtējiet, kādas priekšrocības ir aktuālākās – tas palīdzēs piemeklēt atbilstošāko risinājumu.

Neatkarīgo riepu testu rezultāti

Lai saprastu, kuras riepas ir labākās un drošākās, ir vērts ieskatīties arī neatkarīgo riepu testu rezultātos. Tie parāda, kuri ir tirgus līderi un atvieglo izvēli tiem auto īpašniekiem, kuri savam transportlīdzeklim vēlas vislabākās riepas.

Riepu Garāža – kvalitatīvas riepas dažādām prasībām

Ja ir aktuālas labas riepas Rīgā, riepu serviss “Riepu garāža” ir teicama izvēle. Piedāvājumā ir ne tikai kvalitatīvas riepas un lietie diski, bet arī tādi pakalpojumi kā riepu balansēšana un riepu montāža.

Zinošie servisa darbinieki konsultēs un ieteiks labākos risinājumus, lai Jūs uz ceļa justos droši un komfortabli. Ieskatieties www.riepugaraza.lv, lai uzzinātu vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.