Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā kafijas dzirnaviņu izvēle var palīdzēt pagatavot izcilu kafiju?

Izcilu kafiju raksturo intensīvs aromāts, kā arī niansēta un bagātīga garša. Kafijas garšas baudītājiem un mīļotājiem arī mājās vai biroja apstākļos, pagatavot izcilu kafiju palīdz tieši kafijas dzirnaviņas. Svaigi maltu atbilstoši katra gaumei atlasītu šķirņu maisījumu un grauzdējuma kafijas pupiņu aromāts un garša nav aizstājama, jo pupiņās esošās eļļas vēl nav paspējušas iztvaikot. Tādēļ Kafo.lv piedāvājumu un risinājumu klāsts izcilas kafijas baudītājiem nebūtu pilnīgs bez profesionālu zīmolu automātiskajām vai manuālajām kafijas dzirnaviņām.

Ātrums, daudzums un precizitāte

Lai kafijas garša būtu nevainojama, labas kafijas dzirnaviņas samaļ kafijas pupiņas vienmērīgā maluma konsistencē, kur visi maluma graudiņi ir aptuveni vienāda izmēra. Ja kafijas pupiņas būs samaltas nevienmērīgi, maluma graudiņi saskarsmē ar ūdeni ekstrakdēs dažādi un tas ietekmēs kafijas garšu, padarot to rūgtāku vai skābāku. Turklāt, svarīgi ir arī pielāgot maluma pakāpi pagatavojamās kafijas veidam. Jo ilgāks ir paredzētais ekstrakcijas laiks, jo rupjākam ir jābūt kafijas malumam.

Kafo.lv pārstāvētās Delonghi un Stollar zīmolu automātiskās kafijas dzirnaviņas nodrošina izcilu precizitāti svaigi samalto pupiņu daudzumam un maluma pakāpēm. Stollar Dosing IQ tehnoloģija ļauj automātiski noregulēt nepieciešamo pupiņu daudzumu, mainot maluma pakāpi. Tādējādi tiks samalts tieši tik daudz, cik nepieciešams.

Manuālās kafijas dzirnaviņas – priekšrocības

Manuālās kafijas dzirnaviņas ir kompaktas, viegli tīrāmas un, salīdzinot ar automātiskajām dzirnaviņām, arī klusākas. Lai arī ar manuālajām kafijas dzirnaviņām var samalt mazāku daudzumu pupiņu tikai vienai vai divām kafijas porcijām, tajās nepastāv risks malšanas laikā sakarsēt kafijas pupiņas.

Ja kafijas pupiņas tiek pakļautas augstām temperatūrām, mainās to garša un aromāts. Nianse var būt neliela, taču pamanāma. Tādēļ Kafo.lv pārstāvētās Hario zīmola vieglās un izturīgās manuālās kafijas dzirnaviņas, kuras ir aprīkotas ar keramiskajiem asmeņiem, ir īpaši piemērotas kafijas mīļotājiem, kuri vēlas baudīt nemainīgi kvalitatīvu kafijas garšu. Keramiskie asmeņi malšanas laikā neuzkarst, neietekmē kafijas aromātu un nodrošina vienmērīgu malumu. 

Kafo.lv palīdzēs atrast vispiemērotāko risinājumu izcilas kafijas baudīšanai mājās un birojā. Ienāciet www.kafo.lv un apskatiet plašo piedāvājumu, jautājumu gadījumā atsaucīgie konsultanti sniegs jums ieteikumus labākās izvēles veikšanā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.