Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā pelnīt naudu internetā ar “Instagram”?

Attēls no “unsplash.com”.

Ja meklējat veidus, kā pelnīt naudu internetā, tad varbūt jums nekur tālu nav jāmeklē, jo jūs droši vien jau esat sociālā tīkla Instagram lietotājs! Jā, ar Instagram var nopelnīt. Un to var izdarīt daudzos un dažādos veidos.

Cik daudz Instagram sekotāju jums ir nepieciešams, lai pelnītu naudu?

Saskaņā ar influenceru mārketinga tehnoloģiju uzņēmuma HypeAuditor 2021. gadā veiktās 1865 Instagram influenceru aptaujas datiem, mikroinfluenceri – tie, kuriem ir no 1000 līdz 10 000 sekotāju – vidēji mēnesī nopelna 1420 ASV dolāru. Mega influenceri ar vairāk nekā 1 miljonu sekotāju vidēji mēnesī nopelnīja 15 356 dolārus.

5 veidi, kā pelnīt naudu internetā ar Instagram

1. Iegūstiet sponsorus

Sponsorētu ierakstu vai storiju veidošana ir galvenais veids, kā Instagram lietotāji nopelna savā kontā. Piemēram, ja jūsu ziņu plūsma ir vērsta uz jūsu suņa attēliem pārgājienos, kāds āra inventāra uzņēmums var vēlēties jums samaksāt par fotogrāfijas publicēšanu, kurā būs iekļauti šī uzņēmuma produkti. Varbūt sākt pelnīt naudu “Instagram” jūs varat sākt jau savu esošo sekotāju skaitu?

2. Veiciniet savu uzņēmējdarbību

Ir arī citi veidi, kā izmantot Instagram, lai pelnītu naudu. Jūs varat izmantot šo sociālo mediju pakalpojumu, lai reklamētu un attīstītu savu uzņēmumu. Piemēram, ja jums ir Etsy veikals, kurā pārdodat savus rokdarbus, vai pārtikas blogs, kas rada ieņēmumus no reklāmām, profesionāla izskata Instagram konts varētu nodrošināt jaunus klientus un papildu ieņēmumus.

3. Pārdodiet savas liekās mantas

Varbūt jums nav uzņēmuma, ko reklamēt, bet jūs bieži pārdodat savas vecās drēbes un aksesuārus tādās vietnēs kā andelemandele.lv. Instagram var palielināt jūsu pircēju loku.

Prezentējiet un nofotografējiet savas drēbes un citas lietas pievilcīgā veidā un aprakstā iekļaujiet pēc iespējas vairāk detaļu! Katras lietas zīmols, izmērs, stāvoklis un vecums ir labi atzīmējamie dati. Tagad arī storijos varat pievienot saiti uz sludinājumu.

4. Pārdodiet nozīmītes, izmantojot tiešraides videoklipus

Jūs varat nopelnīt naudu tieši no savas auditorijas, kad kopīgojat reāllaika videoklipus, izmantojot Instagram Live funkciju. Kad demonstrējat savus talantus, produktus u. tml., skatītāji var iegādāties nozīmītes, kas būtībā ir dzeramnauda, lai izrādītu atbalstu. Nozīmītes maksā 0,99, 1,99 vai 4,99 eiro. Pie to cilvēku komentāriem, kuri tās ir iegādājušies, redzēsiet sirsniņas simbolus.

5. Monetizē Reels ar bonusiem

Šobrīd ir ļoti populāri ir Reels (īsie, vertikālie videoklipi), un, ja varat izveidot labus video, iespējams, varēsiet piedalīties Instagram programmā “Reels Play”, kurā tiek izmaksātas prēmijas. Tā ir salīdzinoši jauna, tikai ar ielūgumiem pieejama programma, kas satura veidotājiem sniedz iespēju nopelnīt naudu par virālu videoklipu veidošanu. Instagram apgalvo, ka pašreizējā testēšanas posmā nopelnīšanas potenciāls ir dažāds.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.