Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā uzlabot kurjeru darba efektivitāti?

Kurjeriem pēdējo divu gadu laikā darba apjoms ir pieaudzis. Tas nozīmē, ka uzņēmumiem jāspēj efektīvi menedžēt kurjeru darbu, lai varētu pēc iespējas produktīvāk veikt piegādes. Iepirkšanās internetā Latvijā ir ļoti izplatīta, un tuvākajā laikā nekas noteikti nemainīsies – tieši pretēji. Tāpēc ir jāatrod jauni veidi, kā optimizēt piegādes darbu.

Kāda informācija kurjeram var noderēt?

Lai kurjeri spētu darboties efektīvi, viņiem ir jāsniedz pēc iespējas vairāk noderīgas informācijas. Ir tādas kurjerpasta piegādes programmas, kuras šajā ziņā var ļoti izpalīdzēt. Deliveo kurjeru servisa programma, par kuru sīkāk var izlasīt mājaslapā: https://deliveo.eu/lv, piedāvā lielisku un noderīgu piekļuvi kurjeriem. Tas kurjeriem ļauj pārvaldīt darbības ar piegādājamajiem sūtījumiem. Protams, ir ļoti ērti, ka piekļūt šai programmai var no dažādām ierīcēm, tai skaitā, viedtālruņiem.

Deliveo piegādes programma piedāvā kurjeriem iegūt šāda veida informāciju – meklēt pēc svītrukoda, saņemt parakstu no klienta, iespēja drukāt, iespēja rīkoties ar programmu bez interneta pieslēguma, ir iespējams plānot maršrutus (arī redzēt tuvumā esošās adreses), ir piekļuve kartei, kā arī vairāki valodu iestatījumi. Protams, tas nav viss, ko piedāvā Deliveo kurjerpasta programma, taču jūs varat būt droši, ka kurjeram būs visa nepieciešamā informācija, lai varētu ātri un efektīvi paveikt savu darbu.

Kā paātrināt piegādes procesu?

Protams, ir ļoti labi, ja dispečers un kurjers var piekļūt visai vajadzīgajai informācijai, pateicoties piegādes programmai. Tomēr Deliveo ir spēruši vienu soli tālāk, ļaujot dot piekļuvi arī klientiem. Tas gan nav obligāti, tā ir tikai papildfunkcija, taču ir gadījumi, kad šāda iespēja ļaus jums uzlabot piegādes efektivitāti.

Klients var piekļūt Deliveo piegādes programmai no dažādām ierīcēm – datora, planšetdatora vai viedtālruņa. Klienti, piekļūstot programmai, var redzēt sava sūtījuma pašreizējo statusu un atrašanās vietu, var redzēt un izdrukāt visu sūtījumu kopsavilkumu, izdrukāt paraksta lapu vai lejupielādēt paciņu etiķeti. Šādā veidā klientam būs pieejama viņam nepieciešamā informācija, kas nebūs papildus jāprasa kurjeram vai piegādes uzņēmumam. Tas ir ērti gan klientam, gan piegādes pakalpojumu sniedzējam. Laika optimizācija ir ļoti būtiska, ja darba apjoms pieaug, tāpēc ir jāizmanto visi veidi, kā palielināt darba efektivitāti.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.