Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kādēļ kalendārs ir laba dāvana klientiem un biznesa partneriem?

Ja vēlaties sarūpēt dāvanas saviem klientiem un biznesa partneriem, kalendārs ir klasiska, taču ļoti laba izvēle. Šobrīd, pateicoties dažādām tehnoloģiskajām iespējām un materiāliem, katram ir iespēja izveidot savu, unikālu kalendāru. Pievienojot kalendāram uzņēmuma logo, attēlus un saukļus, tas kļūst ne tikai par skaistu, praktisku dāvanu, bet arī par spēcīgu mārketinga instrumentu. Ja vēl šaubāties, vai personalizēti kalendāri būs Jūsu vajadzībām piemērots risinājums, turpiniet lasīt un uzziniet būtiskākās šādas izvēles priekšrocības.

Praktiskums

Kalendāram ir praktisks pielietojums visa gada garumā – tas nebūs vienkāršs suvenīrs, kas tiks ielikts atvilktnē. Turklāt kalendāri pēc pasūtījuma būs veiksmīga izvēle neatkarīgi no Jūsu darbības nozares, jo kalendārs ir noderīgs visur un visiem.

Kalendāru izgatavošana ļauj Jums izvēlēties vēlamo kalendāra veidu – sienas vai galda kalendāru (vai varbūt abus). Tāpat varat piemeklēt tīkamākos materiālus, dizainus, pievienot vēlamos attēlus, tekstu un citus elementus. Rezultātā Jūs iegūstat praktisku un unikālu kalendāru, kas patiks gan Jums, gan Jūsu klientiem un sadarbības partneriem.

Reklāma

Kalendāru veidošana ļauj Jums īstenot savas ieceres, iegūstot Jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošu mārketinga instrumentu, kas visa gada garumā atgādinās par Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem un piedāvājumiem. Tādā veidā tiks veicināta Jūsu zīmola atpazīstamība.

Salīdzinoši zemas izmaksas

Vēl viens būtisks aspekts, kas runā par labu kalendāru drukai – tie ir salīdzinoši zemi finansiālie ieguldījumi. Izmaksas atkarīgas no tirāžas apjoma un dažādiem citiem aspektiem. Pozitīvi ir arī tas, ka kalendāru druka ir ērti pielāgojama dažādiem budžetiem. Jebkurā gadījumā ieguvumi ir daudz lielāki par ieguldījumu.

Poligrafija.lv – kalendāri Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Ja vēlaties pasūtīt kalendāru, ieskatieties poligrafija.lv, kur atradīsiet modernus, kvalitatīvus risinājumus! Kalendāru pasūtīšana ir ļoti vienkārša – Jums tikai jāizvēlas kalendāra veids, dizains, materiāls – par pārējo parūpēsies uzņēmuma speciālisti.

Uzņēmums <enivo> piedāvā kalendāru druku dažādām gaumēm un prasībām. Augstvērtīgie materiāli, mūsdienīgās tehnoloģijas un ilggadējā poligrāfijas speciālistu pieredze ļaus īstenot visdažādākās ieceres! Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – poligrafija.lv!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.