Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: “Kate” izvelkamie dīvāni – moderni un funkcionāli ikvienai telpai

Izvelkamie dīvāni ir funkcionāla un ērta mēbele, kas iederas ikvienā mājoklī. Mēbeļu salonā “Kate” jūs atradīsiet plašu mūsdienīgu un kvalitatīvu izvelkamo dīvānu piedāvājumu. Mēbeļu salons “Kate” piedāvā gan klasiskus un dizaina ziņā lakoniskus izvelkamos dīvānus, gan stilīgus un modernus dīvānus, ka piešķirs telpai izteiksmīgu akcentu.

Mēbeļu salons “Kate” sadarbojas ar dāņu un itāļu mēbeļu dizaineriem un piedāvā salonā iegādāties daudzus mūsdienīga dizaina izvelkamo dīvānu modeļus. Izvelkamie dīvāni ir funkcionāla mēbele un iederēsies ikvienā mājoklī. Ikdienā izvelkamais dīvāns var būt atpūtas zonas elements, savukārt reizēs, kad jāuzņem un jāizgulda kāds viesis, dīvāns var būt kā papildu guļasvieta.

Vienreiz iegādājies, bet vispirms izplāno!

Ja esat nolēmuši iegādāties jaunu dīvānu un dodaties uz mēbeļu salonu, ir jāatceras daži faktori, pirms dīvāns tiek nopirkts.

  • Mēbeles komforts un ērtums. Ir izvelkamie dīvāni ar dekoratīviem spilveniem vai arī bez tiem.
  • Svarīgi ir dīvāna parametri. Ir lietderīgi pārdomāt un izplānot, kur iederēsies jaunā mēbele.
  • Izvelkamā dīvāna konstrukcija. Bieži izvelkamie dīvāni aprīkoti ar ērtiem roku balstiem, kā arī ar veļas uzglabāšanas kasti.
  • Dīvāna kvalitāte, kas ir atkarīga arī no materiāla.
  • Jāapsver arī krāsas izvēle. Dīvāna krāsa ir gan gaumes jautājums, gan telpas interjera elements, gan arī praktiskums.

Mēbeļu salonā “Kate” – mūsdienīgs un funkcionāls dīvānu dizains

Mēbeļu salons “Kate” sadarbojas ar populārajiem dāņu mēbeļu ražotājiem Innovation living un BoConcept, kam mēbeļu salons “Kate” ir arī oficiālais izplatītājs Latvijā. Dānijā ražotie izvelkamie dīvāni ir moderni, kompakti, multifunkcionāli un augstas kvalitātes.

Daudzos izvelkamo dīvānu modeļos var atpazīt skandināvu stilu, piemēram, šīm stilam raksturīgie roku balsti, kuri var tikt izmantoti kā paliktnis datoram, kafijas krūzei vai kam tamlīdzīgam.

Mēbeļu salons “Kate” piedāvā dāņu dizaineru radītos un Dānijā ražotos izvelkamos dīvānus plašā klāstā. Dāņu ražotāja BoConcept dizains kalpo ilglaicīgiem interjera risinājumiem.

Mēbeļu salons “Kate” piedāvā arī itāļu dizaineru Natuzzi Editions radītos dīvānus. Mēbeļu salonā “Kate” var iepazīties ar populāro mēbeļu ražotāju izgatavotajiem izvelkamajiem dīvāniem, kas ir funkcionāli un augstas kvalitātes. Izvelkamie dīvāni ir dažāda dizaina un stila, un, pērkot jaunu dīvānu, atliek vien rūpīgi izplānot, kā jaunā mēbele iederēsies jūsu telpā.

Ja padomā ir jauns dīvāns, droši sazinieties ar “Kate” konsultantiem vai apskatiet piedāvājumu www.kate.lv un dodieties uz mēbeļu salonu “Kate” Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 6. Profesionāli mēbeļu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko izvelkamo dīvānu Jūsu telpai.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.