Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Ko darīt Liepājā?

Atbrauciet uz Liepāju! Tā ir trešā lielākā Latvijas pilsēta, kurā ikvienu viesi sagaida plašas atpūtas iespējas. Aplūkosim 5 vietas, ko ir vērts aplūkot Liepājā!

Pludmale un parks

Grēks aizbraukt uz Liepāju un neaiziet līdz jūrmalai. Liepājas smilšu pludmale ir īpaša – tā ir pilnīgi dabīga, klāta ar baltām un smalkām smiltīm. Daudziem tur izdodas atrast krastā izskalotus dzintara gabaliņus un skaistus gliemežvākus. Bet ikviens te var noķert vēju matos un smaidos.

Ja pastaigu maršrutu gribas dažādot, ir vērts doties uz jūrmalas parku, kas ir kā radīts, lai iedvesmotos un sajustu mieru. Te padomāts par visiem – ir gan rotaļu laukumi un īpašas takas bērniem, gan sporta laukumi aktīvās atpūtas cienītājiem un kafejnīcas, kurā no jauna uzlādēt enerģiju. Jūrmalas parkā slejas leģendārais piemineklis bojā gājušajiem zvejniekiem un jūrniekiem.

Jaunā koncertzāle un teātris

Daudzi uz Liepāju dodas, lai izbaudītu salīdzinoši jaunās koncertzāles “Liepājas dzintars” pasākumus. Te “dzīvo” mūzika, Liepājas simfoniskais orķestris, Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola. Ēkas veidols veidots atbilstoši Liepājas noskaņai – kā dzintarā sastingusi mūzika, kas priecē ilgi un pamatīgi.

Bet tiem, kam vairāk patīk teātris, ir vērts apciemot Liepājas teātri, jo tas ir senākais profesionālais teātris Latvijā. Tajā darbojas pastāvīga, augsti kvalificēta trupa, ikvienam apmeklētājam tiek piedāvāts daudzveidīgs repertuārs.

Karosta

Viena no Liepājas vērtībām ir arī Karosta – lielākā vēsturiskā militārā teritorija visā Baltijā. Agrāk tā bijusi slēgta un pieejama vien noteiktam cilvēku lokam, bet šobrīd šo vēsturisko vietu iespējams aplūkot ikvienam.

Tepat atrodas arī Karostas cietums, kas ir vienīgais šāda tipa cietums Eiropā, kas pieejams tūristiem. Agrāk tas kalpojis kā militārpersonu disciplinārsodu izciešanas vieta, bet mūsdienās joprojām te glabājas spoku stāsti un baisas atmiņas. Ekstrēmākie apmeklētāji var iejuties arī cietumnieka ādā vai pat izbaudīt iespēju nakšņot apstākļos, kādos savulaik dzīvojuši cietumnieki.

Minētie ir tikai daži no Liepājas apskates objektiem, to ir daudz vairāk. Lai apskatītu visus, pilsētā jāciemojas ilgāk. Bet, ja nepieciešama viesnīca Liepājā, noteikti ieskatieties MORE Hotel piedāvājumā, jo pēc intensīvas un vējainas dienas Liepājā būs tik patīkami atpūsties mājīgajā atmosfērā, ko nodrošina šīs viesnīcas saimnieki.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.