Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Mašīnu noma, ko lietot pašam un ieteikt draugiem

Izvēlēties sev tuvāko auto nomu vai to, kas izdevīgāka? Latvijā darbojas vairāki desmiti auto īres uzņēmumi, kas piedāvā savus pakalpojumus uzņēmumiem vai privātpersonām. Izvēlēties lētāko, tuvāko vai uzticamāko? Viss atkarīgs no konkrētā brīža vajadzībām, finansiālajām iespējām un informācijas pieejamības.

Tiem, kas apsver auto nomāt uz ilgāku laiku, noteikti būtu jāizvērtē pilna servisa mašīnu noma ”Mobire”. Uzņēmums atrodas Rīgā, taču sadarbojas ar klientiem visā Latvijā, nodrošinot profesionālus un kvalitatīvus auto īres pakalpojumus. Šeit var iznomāt gan jaunus, gan mazlietotus vieglos transportlīdzekļus, kā arī kravas busus.

Mašīnu nomas piedāvājumi redzami ”Mobire” mājaslapāhttps://mobire.lv/ sadaļā nomas piedāvājumi. Ja nevarat atrast sev vēlamo modeli, rakstiet uz info@mobire.lv un uzņēmuma speciālisti, iespējams, palīdzēs atrast jums piemērotāko automašīnu par izdevīgu cenu.

Modernas auto nomas priekšrocības

  • Bez pirmās iemaksas un komisijas maksas

Auto līzinga saņemšanai mūsdienās tiek prasīti vismaz 10% līdzmaksājums, bet mašīnu nomā bez pirmās iemaksas, lielākoties, var iztikt. Noslēdziet līgumu, saņemiet transporta līdzekli lietošanā un brauciet. Visi maksājumi ir iekļauti ikmēneša rēķinā, kuru apmaksu varēsiet ērti veikt caur internetbanku.

  • Drošas un paredzamas izmaksas

Līdz ar auto iegādi tēriņi parasti tikai sākas. Auto apdrošināšanas, ceļu nodoklis, tehniskā apskate, auto apkopes un remonts, eļļas un riepu maiņa – ar to visu nākas tikt galā auto īpašniekam. Savukārt, izvēloties auto nomu, visi šie uzdevumi pāriet iznomātāja ziņā. Jums kā transportlīdzekļa lietotājam atliek tikai maksāt par degvielu.

Kas notiek, ja auto pēkšņi salūst? ”Mobire” nodrošina 24 h atbalsta dienestu un vienas darbdienas laikā nodrošinās jums maiņas auto. Droši, paredzami un izdevīgi.

  • Atgrieziet auto pirms nomas termiņa beigām

Neviens no mums nevar paredzēt visus iespējamos scenārijus. Izvēloties līzingu no tā nosacījumu izpildes nav iespējams izstāties, turpretim ilgtermiņa noma šādas priekšrocības piedāvā. Ja vajadzīgs, automašīnu varat atgriezt priekšlaicīgi, iemaksājot par to taisnīgu komisijas maksu.

  • Auto noma ar izpirkuma tiesībām

Daudzi latvieši vēlas ne tikai lietot transportlīdzekli, bet kļūt par tā īpašniekiem. Ilgtermiņa noma ar izpirkuma tiesībām ”Mobire” nodrošina šādas iespējas ikvienam klientam, atpērkot auto par iepriekš norunātu summu. Alternatīva būtu nomas perioda beigās, izvēlēties lietošanā citu – jaunu vai mazlietotu auto.

  • Drīkst braukt arī ģimenes locekļi

Pērkot auto privātām vajadzībām, retāk uzņēmumam ir samērā droši, ka ar to gribēs braukt arī kāds no ģimenes locekļiem. Lai viss notiktus saskaņā ar līguma nosacījumiem, ir svarīgi noformēt to juridiski pareizi, t.i., saņemt pilnvaru. Process ir vienkāršs un aizņem pavisam neilgu laiku, taču to ir svarīgi izdarīt.

  • Plaša auto modeļu izvēle

Vieglā auto, elektroauto vai kravas auto noma – mūsu piedāvājumā ir plašs modeļu klāsts, kur katrs atradīs sev piemērotāko variantu. Maksā par vieglā transportlīdzekļu nomu sākas no 349 EUR/mēn. ar PVN, taču “premium” klases elektroauto īre izmaksā daudz dārgāk. Kuru variantu izvēlēties, atkarīgs no jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām.

  • Uzticams partneris

”Mobire” auto noma dabojas Baltijā jau vairāk nekā 20 gadus un šobrīd pārvalda vairāk nekā 2500 transportlīdzekļus, t.sk. vairāk nekā 300 uzņēmumu autoparkus. Ja vēlaties nomāt auto no uzņēmuma, kas vērsts uz ilgtermiņa sadarbību ar katru klientu, sazinieties ar mums!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.