Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Nekustamais īpašums Gulbenes novadā: padomi pirkšanai un pārdošanai

Nekustamā īpašuma iegāde ir 1 no lielākajiem finansiālajiem ieguldījumiem, ko mūža laikā veic vidusmēra cilvēks. Tāpēc, ja iecerēts nekustamais īpašums Gulbenē, svarīgi lēmumu rūpīgi izvērtēt. Lai nebūtu kā anekdotē par dārgajām mājām, kuras nopirkt var vienīgi kaķi, jo tiem ir 9 dzīvības. 

Par to, kas jāņem vērā pircējam un pārdevējam, lai pirkšanas un pārdošanas pieredze būtu veiksmīga, lasi turpinājumā sadarbībā ar inovatīvo bezmaksas sludinājumu portālu dalder.lv!

    Laba reputācija kā bezmaksas reklāma

    Svarīgākais princips, pārdodot nekustamo īpašumu Gulbenes novadā, ir godprātība. Reputācija jo īpaši svarīga būs tiem pārdevējiem, kas ar nekustamo īpašumu Gulbenes novadā vēlas nopelnīt arī turpmāk, piemēram, īrējot dzīvokļus vai mājas.

Dalder.lv katram lietotājam ir sava mājaslapa, kurā pircējiem vai īrniekiem atstāt atsauksmes par sadarbības pieredzi. Turklāt atsauksmju sistēma darbojas abpusēji, jo arī pārdevējs vai izīrētājs atsauksmi var ievietot pircēja vai īrnieka profilā. 

Atsauksmes ir būtisks faktors nekustamo īpašumu biznesā, jo ļauj pārliecināties par otras puses uzticamību. Kopumā atsauksmju sistēma veicina caurspīdīgāku darījumu norisi.

    Viens stāsts pirms, otrs – pēc

    Pārdodot nekustamo īpašumu Gulbenes novadā, godprātība nozīmē, ka trūkumi netiek apzināti noklusēti. Tomēr ne vienmēr pārdevējs ir informēts par patieso īpašuma stāvokli. Tāpēc pircēja interesēs ir rūpīgi pārliecināties par sniegtās informācijas patiesumu: jāpārbauda zemesgrāmatas ieraksti, iepriekšējo periodu rēķini un darījums jākārto bankā atverot darījumu kontu. Norēķini skaidrā naudā ir bēdīgi slaveni, jo kad čemodāns ar bagātību saņemts, nav iespējams pierādīt, ka darījums patiešām noticis, un pārdevējs pazūd tālēs zilajās. 

Arī lielas rokasnaudas summas, nesamērīgi zema īpašuma cena vai steidzīga darījuma norise ir brīdinājuma signāli, kas liecina par krāpniecību. Lai sevi pasargātu no dažādām krāpniecības shēmām, ieteicams uzticēties mākleriem un profesionāliem nekustamā īpašuma Gulbenes novadā vērtētājiem. Tāpat jāizmanto bezskaidras naudas norēķini. 

Kā nenokavēt labu piedāvājumu?

    Lai nepalaistu garām labākos piedāvājumus, palīdzēt var arī dalder.lv. Nereti tieši savlaicīga sludinājuma ievērošana ir galvenais priekšnoteikums veiksmīgam darījumam. Saglabājot vēlamos nekustamā īpašuma Gulbenes novadā parametrus, dalder.lv iespējams saņemt paziņojumus par katru jaunu atbilstošo sludinājumu. Tādējādi vairojas pircēja iespējas būt starp pirmajiem, kas sazinās ar pārdevēju. 

    Lai saņemtu šādus paziņojumus vai ievietotu jaunus nekustamā īpašuma Gulbenes novadā sludinājumus, piemēram, dzīvokļi Gulbenē sadaļā, jāreģistrējas dalder.lv. Ja reģistrācijas laikā rodas neskaidrības, jautājumu var uzdot portāla atbalsta komandai. 

Tādi bonusi kā atsauksmes, filtri, bezmaksas mājaslapas izveide un sludinājumi runā paši par sevi – dalder.lv izvēlēties ir drošāk un izdevīgāk.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.