Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Noliktavu pakalpojumi – jaunas iespējas tavam biznesam ar pašapkalpošanās box noliktavu nomu!

Vienmēr mainīgā uzņēmējdarbības vide pieprasa uzņēmumu īpašniekiem spēt pielāgoties un operatīvi reaģēt uz visdažādākajām izmaiņām. Telpu noma preču, darba instrumentu un dažādu izejvielu uzglabāšanai bieži ir īpaši svarīga kvalitatīva pakalpojuma nodrošināšanai. Vienlaikus šobrīd aktuālais attālinātā darba modelis motivē uzņēmumus samazināt īres telpas, dodot priekšroku izdevīgākai noliktavas telpu īrei. Tāpat bieži Latvijā pieejamais novecojušais nomas telpu piedāvājums nav piemērots mūsdienīgai un progresīvai uzņēmējdarbībai. Self Storage noliktavu pakalpojumi uzņēmumiem piedāvā modernākos pašapkalpošanās noliktavu risinājumus Latvijas tirgū. Uzzini, kā Self Storage noliktavu pakalpojumi var palīdzēt attīstīt tavu biznesu!

Multifunkcionāli noliktavu pakalpojumi

Noliktavu pakalpojumi, kuri atbilst tava biznesa vajadzībām un lieki nepatērē resursus, ir pieejami ikvienam uzņēmējam. Self Storage multifunkcionālās noliktavu telpas ar mūsdienīgiem apkures, ventilācijas, kondicionēšanas un apsardzes risinājumiem ir piemērotas visdažādākajiem uzņēmumiem, to sniegtajiem pakalpojumiem vai ražotajai produkcijai. Sākot no preču un izejvielu uzglabāšanas, līdz pat instrumentu, darba iekārtu un pat uzņēmuma arhīva uzglabāšanai – tas viss ir iespējams Self Storage pašapkalpošanās noliktavās. Turklāt tev tiek piedāvāta iespēja izvēlēties sava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko noliktavas telpu plātībā no 1.5 līdz pat 20m2. Tas nozīmē, ka maksāsi tikai par platības nomu, kura tev ir nepieciešama šobrīd, lieki nepatērējot un nepārmaksājot par telpu, kura netiek izmantota. Taču, ja nākotnē radīsies nepieciešamība pēc lielākas platības, piedāvājam iespēju ērti un vienkārši pāriet uz lielākas noliktavas telpas īri.

Strādā attālināti, uzglabā attālināti

Pēdējo gadu laikā ievērojami ir mainījies tas, kā organizējam savu darbu un darba vidi. Attālināta strādāšana, e-komercijas un digitālās vides piedāvātās iespējas, dropshipping pakalpojumi un daudz kas cits ievērojami ir mainījis biznesa vidi un to, kā tiek organizēta daudzu uzņēmumu ikdiena. Neskatoties uz attālināta darba organizēšanu, uzņēmumiem joprojām ir nepieciešams uzglabāt visdažādākās uzņēmējdarbības īstenošanai – pakalpojuma sniegšanai vai ražošanai – nepieciešamās lietas. Tāpēc Self Storage pašapkalpošanās noliktavu pakalpojumi sniedz uzņēmumiem iespēju nomāt noliktavas telpas, kuras lieliski iederēsies mūsdienīgas darba vides organizēšanā.

Self Storage noliktavu pakalpojumi piedāvā ne tikai ērtu un neierobežotu piekļuvi noliktavas telpai 24/7, bet arī iespēju pārvaldīt un piekļūt noliktavai vairākiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka uzņēmuma darbinieki bez laika ierobežojuma var brīvi piekļūt nomas telpai un veikt tajā nepieciešamos darba uzdevumus. Piemēram, ja esi e-komercijas uzņēmums, uzglabā savas preces Self Storage, piekļūsti tām un sagatavo tās izsūtīšanai, kad un cik bieži vien nepieciešams! Tādējādi ekonomēsi resursus un optimizēsi savu darbu, pateicoties modernai pašapkalpošanās noliktavu īrei!

Mūsdienīga noliktavu infrastruktūra progresīvai uzņēmējdarbībai

Mūsdienīgas noliktavu telpas un infrastruktūra Latvijas tirgū ne vienmēr ir viegli pieejamas. Tas īpaši attiecas uz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Taču kvalitatīva pakalpojuma sniegšanai ne vienmēr derēs novecojusi un slikti uzturēta noliktavu infrastruktūra bez mūsdienīgām apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, kā arī apkures sistēmām. Self Storage plašais noliktavu telpu piedāvājums sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam, arī mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, nomāt mūsdienīgas noliktavas telpas, kuras ļaus maksimāli pievērsties uzņēmējdarbībai, produktu un pakalpojumu attīstībai, kā arī klientu apkalpošanai, nevis īres noliktavu telpu uzlabošanai un pielāgošanai. Turklāt Self Storage pašapkalpošanās noliktavas atrodas nozīmīgāko transporta tīklu tuvumā, kas nozīmīgi atvieglo mantu ievešanas un izvešanas, kā arī regulāru noliktavas telpas apmeklēšanu. Tāpat mūsu noliktavu kompleksā pieejami pašapkalpošanās automazgātavas Wash&Drive pakalpojumi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.