Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Redzes pārbaude: Kādos gadījumos tā ir nepieciešama?

Lielākā daļa cilvēku par veselību sāk domāt tad, kad kaut kas vairs nav tā, kā ierasts. Tas attiecas arī uz redzi – kad tā pasliktinās vai jūtams cita veida diskomforts, tiek meklēta iespēja veikt redzes pārbaudi un konsultēties ar speciālistu. Tomēr, kā zināms, novērst jau radušos problēmu ir daudz grūtāk nekā parūpēties par sevi laicīgi – apmeklējot profilaktisko redzes pārbaudi. Ja sūdzību nav, redzi pārbaudīt vajadzētu vismaz reizi divos gados, savukārt, ja jau nēsājat brilles vai kontaktlēcas, vīzītēm pie speciālista jābūt biežākām.

Kas nepieciešams – acu ārsts vai optometrists?

Redzes klīnikās strādā divi speciālisti – gan oftalmologs acu ārsts, gan optometrists. Lai saprastu, kura speciālista konsultācija nepieciešama, jāizvērtē sava situācija.

Parasti, ja vajadzīga vien profilaktiska redzes pārbaude un nekādu sūdzību nav, pietiks ar vizīti pie optometrista. Šis speciālists diagnosticē, kā arī koriģē tuvredzību un tālredzību, taču, ja vizītes laikā atklāsies citas, nopietnākas redzes problēmas, tad būs jāapmeklē arī acu ārsts. Šī speciālista konsultācija nepieciešama arī tad, ja ir kādas nopietnākas sūdzības.

Uzticiet rūpes par acu veselību zinošiem speciālistiem!

Parūpējieties par savu acu veselību savlaicīgi – piesakiet vizīti pie redzes speciālista kādā no acu aprūpes uzņēmuma OC Vision redzes centriem visā Latvijā. Uzņēmums strādā, lai būtu pieejams iespējami plašam pacientu lokam – 14 pilsētās Latvijā darbojas 49 redzes pārbaudes vietas. Kopumā uzņēmumā strādā vairāk kā 70 kvalificēti un zinoši redzes pārbaudes speciālisti – tiek nodrošināta precīza acu diagnostika un redzes korekcija, darbā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas.

Pirmreizējās redzes pārbaudes laikā tiek veikti izmeklējumi un tiek pārbaudīts, vai nav attīstījušās kādas acu slimības. Savukārt atkārtotas redzes pārbaudes laikā speciālists pārliecināsies, vai kopš iepriekšējās vizītes nav kādas izmaiņas, vai izrakstīto kontaktlēcu vai briļļu recepte joprojām atbilst pacienta reālajām vajadzībām.

Uzņēmuma mājas lapā www.redzesparbaude.lv iespējams uzzināt noderīgu informāciju par acu veselību, iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem, kā arī pieteikties pie sev vēlamā speciālista.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.