Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Saderināšanās gredzena pasniegšanas veidi

Kad ir nolemts izteikt bildinājumu un sarūpēts saderināšanās gredzens, der padomāt arī par interesantāko un neaizmirstāko pasniegšanu. Vajadzētu apdomāt gan pasniegšanas vietu, gan tekstu, gan romantiskas atmosfēras radīšanu.

Pasniegšanas vieta

Filmās un dzīvē tradicionālākā vieta, kur pasniegt saderināšanās gredzenu ir bildināmās vecāku mājās, vienlaikus lūdzot tēvam viņa meitas roku. Ja esat klasikas piekritēji, tieši šis būs vispareizākais risinājums.

Vienlaikus gan skaidrs, ka pilnīgi noteikti bildinājumam piemērota ir arī jebkura cita vieta. Starp citām tradicionālajām jāmin arī pludmale, piemēram, saulrietā, vai pilsētas centrs, kurā bildinājums var kļūt par īpašu brīdi ne tikai pašiem, bet arī garāmgājējiem, tāpat visi ir dzirdējuši stāstus par bildinājumiem restorānos vakariņu laikā.

Īpaša noskaņa bildinājumam tiks piešķirta, ja to izteiksiet iepazīšanās vai citā tieši jums nozīmīgā vietā. Bet varbūt, piemēram, lidojot gaisa balonā?

Pasniegšanas veids

Tradicionālais saderināšanās gredzena pasniegšanas veids – mīļotais nometas uz viena ceļa savas topošās līgavas priekšā un lūdz viņas vietu ar klasiskajiem vārdiem: “Vai kļūsi par manu sievu?” Tā ir tradīcija, kas arī mūsdienās joprojām ir aktuāla un tiek piekopta.

Bet arī šeit jāsaka, ka bildināšanai nav likumu, ir jāļaujas radošumam un iedvesmai. Varbūt bildinājumu ir vēlme izteikt dziesmā vai uzrakstīt uz liela plakāta ceļa malā? Varbūt to var izteikt ar radiostacijas palīdzību?

Jūsu gaumē

Patiesībā bildināšanas brīdim ir tikai viens obligāts noteikums – ir jāparūpējas, lai tas būtu jūsu gaumē. Cik cilvēku, tik sajūtu un gaumju. Šajā jautājumā nav pareizu un nepareizu risinājumu. Arī Gredzentins.lv eksperti novērojuši, ka mūsdienās pāri mēdz piekopt gan pavisam tradicionālus, gan arī sev vien saprotamus bildināšanas paņēmienus. Varbūt tas ir vienkārši skaists vakars mājās, kuru izdaiļo it kā starp citu izteikts bildinājums? Varbūt esat kopā devušies sen kārotā ceļojumā un nonākuši vietā, kas liek aizrauties elpai? Bet varbūt šo svarīgo aicinājumu izkliedzat brīdī, kad kopā lecat ar izpletni? Ļaujiet vaļu iztēlei.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.