Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Saldumus vai izjokosim! “Fix Price” veikalos – viss vajadzīgais Helovīnam


Publicitātes foto

Autors: Dace Grundmane, SIA FP LV valdes locekle

Draudzīgo cenu veikalu tīklā “Fix Price” jau pieejams plašs Helovīna jeb Visu svēto dienas priekšvakara svinēšanai paredzēto produktu klāsts, kas jo īpaši iepriecinās bērnus, pastāstīja SIA “FP LV” valdes locekle Dace Grudmane.

Helovīna tradīcijas saknes meklējamas ASV 20. gadsimta sešdesmitajos gados, kad radās ideja svētkus apvienot ar ziedojumiem labdarībai, bet Visu svēto dienai ir daudz senākas saknes Vecajā pasaulē – ķeltu laikā tā bijusi pagānu tradīcija, kas sasaucas ar latvisko Veļu laiku, kad godinām aizsaulē aizgājušo senču garus.

Šogad tematisko Helovīna preču piedāvājumā iekļautas stilīgas lietas mājas un dārza rotāšanai, piemēram, dekoratīvo zobu komplekts izgrebtam ķirbim, dekors ar LED gaismām “Helovīna māja” un dažādi iekarināmie rotājumi. Iegādājami arī dekoratīvi zirnekļu tīkli, svečturis ķirbja formā, kas pēc svētkiem var pildīt konfekšu trauka funkcijas, košas lampiņas ar spociņiem un ķirbīšiem.

Mazās dāmas novērtēs īpašas matu sprādzītes un zeķītes, bet Visu svēto dienas karnevālu apmeklētāji – dažādas šausminošas maskas. Īpaši piedomāts par tematisku vakara pavadīšanu visai ģimenei, spēlējot galda spēli “Mošķīšu meklēšana”.

“Visi zina jautro Helovīna tradīciju, kad koši maskoti bērni klauvē un zvana pie māju un dzīvokļu durvīm, saucot “Saldumus vai izjokosim!” – lai mazajiem sagādātu vēl lielāku prieku, mūsu veikalos iegādājami īpaši Helovīna saldumu komplekti,” sacīja D. Grudmane, piebilstot, ka visa svētku atribūtika iegādājama par tikpat draudzīgām cenām, kā visas citas “Fix Price” veikalos nopērkamās preces, dārgākajai nepārsniedzot 6,99 eiro.

“Gardumi bērnu pacienāšanai nopērkami gan tematiskajos iepakojumos, gan ikdienišķos komplektos par patīkamām cenām. Pieprasījums pēc Helovīnam veltītām precēm liecina, ka šie svētki arī Latvijā kļūst arvien populārāki,” atzīst D. Grudmane.

Latvijā “Fix Price” veikali franšīzes ietvaros darbojas kopš 2017. gada vasaras, un to skaits arvien palielinās – šobrīd pircējus gaida jau vairāk nekā 30 veikali. Šobrīd veikali ir atvērti Rīgā, Ādažos, Aizkrauklē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Ogrē, Rēzeknē, Ķekavā, Jelgavā, Salaspilī, Balvos, Liepājā, Olainē un citās Latvijas pilsētās. Līdz 2022. gada beigām “Fix Price” plāno atvērt vēl vairākus veikalus. Tāpat “Fix Price” turpina sadarbību ar vietējiem ražotājiem un meklē jaunus piegādātājus, kas spētu piedāvāt ko interesantu un pircējam pievilcīgu arī cenas ziņā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.