Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Septiķis vai bio attīrīšanas iekārta – ko izvēlēties?

Kanalizācija ir viena no būtiskākajām komunikāciju sistēmām, par ko jārūpējas privātmājas būvniecības vai labiekārtošanas procesā. Kad ir aktuāla kanalizācijas izbūve, vispirms jāizvērtē savas iespējas un vajadzības, kā arī jāizvēlas piemērotākā attīrīšanas iekārta. Tās izvēli nosaka vairāki faktori, piemēram, ēkas veids un izmantošanas mērķi, mājsaimniecības lielums un vajadzības, kā arī noteikumi attiecībā uz atļautajām attīrīšanas iekārtām konkrētajā reģionā.

Bioloģiskā kanalizācija

Būtiskākā bioloģiskās kanalizācijas priekšrocība ir tāda, ka attīrītais ūdens ir tīrs un izmantojams otrreiz. To var lietot, piemēram, dārza laistīšanai vai citos saimniecības darbos.

Turklāt bioloģiskās attīrīšanas iekārta neprasa lielu un sarežģītu apkopi, tādēļ tas ir labs un ekonomisks ilgtermiņa risinājums.

Bio kanalizācija nodrošina, ka vielas tiek sadalītas bioloģiski un attīrīšanas galaprodukts ir tīrs tehniskais ūdens.

Bioloģiskā attīrīšanas iekārta sniedz vairākas priekšrocības:

  • Augstu attīrīšanas efektivitāti;
  • Kompaktu iekārtas izmēru;
  • Vienkāršu uzstādīšanu un apkalpošanu;
  • Dabai draudzīgu risinājumu.

Izvērtējiet savas vajadzības, lai izlemtu to, kāda veida bioloģiskā kanalizācija jums būs piemērotākā.

Kas ir septiķis?

Viens no populārākajiem un izmaksu ziņā lētākajiem un ērtākajiem attīrīšanas iekārtu veidiem ir septiķis. Ūdens no šīs sistēmas plūst tālāk infiltrācijas laukā, cauri grunts filtram, līdz iesūcas gruntī.

Pirms septiķa iegādes un izbūves jāiepazīstas ar noteikumiem, kas ir aktuāli konkrētajā reģionā, lai pārliecinātos, ka šāds risinājums vispār ir atļauts.

Galvenā atšķirība starp septiķi un bioloģiskās attīrīšanas iekārtu ir tāda, ka ar septiķa starpniecību attīrītu ūdeni nedrīkst uzreiz novadīt dabā. Tā iemesla dēļ septiķi ir jāpapildina ar speciālu infiltrācijas lauku, turklāt šī lauka izbūve ir jāveic pareizi. Visdrošāk to uzticēt pieredzējušiem speciālistiem, kuri zina, kā sasniegt kvalitātes standartiem atbilstošu rezultātu.

Nepieciešama kanalizācijas izbūve? Ieskatieties www.bio-kanalizacijas.lv, kur atradīsiet labākos risinājumus un profesionāļu padomus. Izvēlei gan septiķi, gan Latvijā ražotas, sertificētas bioloģiskās kanalizācijas iekārtas.

Kanalizācijas izbūves darbi tiek veikti ātri un kvalitatīvi, izmantojot pārbaudītus un drošus materiālus. Pēc darba pabeigšanas tiek izsniegta tehniskā pase, kas ietver visu svarīgo informāciju par sistēmu, kvalitāti, lietošanu un apkopi. Izvēlieties videi draudzīgu kanalizācijas sistēmu pie Bio-kanalizacijas.lv!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.