Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Siltinātu un metāla garāžu uzstādīšana

Garāžas ir tik universāls ēkas tips, ka garāžas lieto arī tie cilvēki, kuriem nemaz nav automašīnas. Garāžas var būt uzstādītas gan īpašuma teritorijā, gan veidotas kā mājas piebūve. Līdzās automašīnu glabāšanai, garāžas, bieži vien, tiek izmantotas arī kā noliktavas telpas un pieliekamie. Neatkarīgi no tā, kurā laikā ir projektēta un celta dzīvojamā māja, nav problēmu ar garāžas uzstādīšanu arī vēlākos ēkas ekspluatācijas gados, īpaši mūsdienās, kad iespējams iegādāties moduļu garāžas. 21.gadsimta priekšrocība ir moderni risinājumi pierastām lietām, piemēram, dažādu izturīgu, ietilpīgu un citādi funkcionālu palīgēku montāža. Klientu ērtībām ir iespējams izvēlēties gan siltinātas, gan nesiltinātas garāžas. Cenas, protams, atkarīgas no vairākiem aspektiem, galvenokārt runa iet par izgatavoto materiālu, funkcionalitātes, izmēra un citiem līdzīgiem faktoriem.

Moderni risinājumi palīgēku celtniecībā

Ja nevēlaties garāžu, bet nepieciešams kaut kas lielāks, var izvēlēties angāru. Angāru priekšrocības novērtē lauksaimnieki un cilvēki, kuru īpašums atrodas plašā teritorijā un nepieciešama novietne vairākām automašīnām, cita veida tehnikai, kravas vai preču uzglabāšanai. Parasta garāža ir daudz reižu mazāka par angāru, kas mūsdienās ir kļuvis par ļoti daudzfunkcionāli celtni. Angāri ir ļoti izturīgi, ilgtspējīgi un universāli izmantojami, ko iespējams pielāgot dažādiem mērķiem. Angāra cenu ietekmē dažādi faktori, tajā skaitā platība, specifikācija, kā arī pati uzstādīšana. Kantaini, lokveida, angāri ar PVC jumtu, siltināti un veidoti pēc klienta vēlmēm – Domus angāri neliks vilties.

Ieklāj bruģi un uzstādi jumtu pie viena meistara

Angāru un garāžu uzstādīšana nav vienīgie pakalpojumi, ko nodrošina Domus Angāri, jo piedāvājumā ir viss, sākot ar betonēšanas un bruģēšanas darbiem un beidzot ar žogu montāžu, projektēšanas darbiem un daudz ko citu, kas saistīts ar labiekārtošanas darbiem. Varētu rasties jautājums par to, kādēļ tādu elementāru lietu, kā betonēšanas darbi, uzticēt profesionālim. Taču ir skaidrs, ka betonēšana darbi var būt daudz un dažādi, arī, specifiski un piemēroti kādam konkrētam projekta veidam, tāpēc meistara prasmes nāks tikai par labu. Līdzīgi ir arī ar bruģēšanu, kas ir tāds labiekārtošanas darbu veids, ko vislabāk uzticēt profesionālim. Rūpīgi un pareizi ieklāts bruģis kalpos gadu desmitiem ilgi, ja tā ekspluatācija būs piemērota mērķim. Domus meistariem būs pa spēkam arī dažādu jumtu uzstādīšana. Gan sākot ar bezazbesta šīfera jumtiem, gan beidzot ar bitumena uzkausējamo jumtu – visi risinājumi tiek piemeklēti balstoties uz ēku specifiku.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.