Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Unikāla bezmaksas sludinājumu un reklāmas platforma Gulbenē – Dalder.lv

Maldīgs ir mīts par to, ka viss labākais pieejams tikai galvaspilsētā. Arī Gulbenes iedzīvotājiem ir lieliska iespēja izmantot unikālu un inovatīvu platformu Dalder.lv, kuras pamatā ir klasiskā sludinājumu sistēma Tā lietotāji sludinājumus var ievietot manuāli un automatizēti kā XML failus. Būtiski, ka sludinājumus var ievietot bez maksas un papildus izmantot maksas reklāmu.

Turpmāk sludinājumi un reklāma Gulbenē būs nesalīdzināmi efektīvāki, jo tos varēs parādīt ļoti konkrētai mērķauditorijai un šo informāciju izcelt no pārējā satura, izmantojot dažādus mārketinga instrumentus, kā, piemēram:

  • piešķirot digitālus kuponus
  • dodot īstermiņa atlaides
  • pārdodot pakalpojumu vai preci kā dāvanu
  • realizējot kolektīvās iepirkšanās akcijas, u.tml.

Domājot par lietotājiem un to ērtumu, šīs iespējas jaunajā platformā ir 2-3 reizes lētākas nekā citur. Milzīgs ieguvums Dalder.lv lietotājiem būs platformas modernais un intuitīvi lietojamais dizains, kas padarīs biznesa attīstīšanu digitālajā vidē pavisam vienkāršu ikvienam.

Dalder.lv būtiskākās atšķirības

Reklāma bez maksas un bezmaksas sludinājumi ir e-komercijas platformas Dalder.lv attīstītāju izvirzītā pamatvērtība. Dotajā mirklī lielākā daļa sludinājumu segmenta tirgus spēlētāji paredz maksu par konkrēta apjoma informācijas ievietošanu, taču Dalder.lv ir tieši pretēji – portāla sniegtās iespējas ļauj arī papildus nopelnīt, izmantojot jau iepriekš minētos mārketinga risinājumus un priekšrocības.

Portāla perspektīvu pierāda alfa testa fāzes noslēguma rezultāti:

  • 35 000+ unikālu apmeklējumu,
  • 700+ reģistrētu lietotāju,
  • 14 000+ izvietotu sludinājumu.

Sīka administratīvā lokalizācija

Neviens cits sludinājumu portāls vai platforma līdz šim nav administratīvi korekti iedalījis informāciju Latvijā. Tāpēc Dalder.lv katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam piedāvā iespēju izveidot savu reklāmas dēli; tas nozīmē, ka atsevišķā Gulbenes novada sadaļā būs iespējams apskatīt visu aktuālo informāciju, kas ir saistoša tieši pilsētas un novada iedzīvotājiem.

Mikro mājas lapas izveide par brīvu

Nereti gadās, ka mazie un vidējie uzņēmumi reģionos, tai skaitā arī Gulbenē, nevar atļauties paši izveidot mājaslapu vai ieguldīt līdzekļus, lai to modernizētu un pilnveidotu. Dalder.lv piedāvā bez maksas izveidot savu mikro mājas lapu, kas būs ne vien vizītkarte, bet arī vieta, kur pārdot savas preces vai pakalpojumus un meklēt darbiniekus.

Iekšējā sarakste

Šā brīža izstrādes stadijā lietotājiem ir redzama otra lietotāja kontaktinformācija, kas ļauj komunicēt tieši un atvieglo preces vai pakalpojuma meklēšanu. Ar laiku platforma paredz lietotāju iekšējās sarakstes attīstīšanu.

Jaunākās paaudzes sludinājumu serviss

Portāla veidotāji aicina sazināties ar Dalder.lv atsaucīgajiem klientu apkalpošanas speciālistiem, ja trūkst jums nepieciešamo sadaļu vai informācijas!

Pirmajiem 1000 lietotājiem, kas reģistrēsies portālā, piedāvājam 50 EUR dāvanu platformas mārketinga instrumentu izmantošanai – lai jūsu sludinājumi Gulbenes novadā sniedz visātrāko rezultātu. Ienāc un izmēģini Dalder.lv!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.