Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Unikālu un pārdomātu izstāžu dāvanu priekšrocības

Publicitātes foto

Tirdzniecības izstādes ir lieliskas iespējas uzņēmumiem parādīt savus produktus, iegūt jaunus kontaktus un piesaistīt jaunus klientus. Taču, ņemot vērā ka par uzmanību sacenšas tik daudz uzņēmumi, ir ļoti svarīgi izcelties no pūļa. Ļoti labs veids kā izcelties ir dot labas izstādes dāvanas!

Izstāžu dāvanas ir kā mazi jūsu zīmola suvenīri, ko jūs dāvināt apmeklētājiem savā stendā. Tie atstāj paliekošu iespaidu un patur prātā jūsu zīmolu vēl ilgi pēc pasākuma beigām, ja tie ir tiešām praktiski un noderīgi. Ja būsiet viens no tiem, kas ir sagatavojuši tikai reklāmas bukletus, tad visticamāk, tie nonāks atkritumu urnā.

Izstāžu dāvanu nozīmīgums

Tā ir izplatīta kļūda uzskatīt, ka izstāžu dāvanas ir tikai ar logotipu apdrukātas bezmaksas dāvanas. Ja izstāžu apdāvināšana tiek veikta pareizi, šīs dāvanas kļūst par labu mārketinga rīku. Esot konkurentu jūrā labi pārdomāta prezentreklāma var radīt milzīgu atšķirību, piesaistot cilvēku uzmanību un atstājot iespaidu, kas izcels Jūs starp konkurentiem.

Ja piedāvāsiet kaut ko unikālu un iekārojamu, tas radīs pozitīvu asociāciju ar jūsu zīmolu — uzlabos jūsu zīmola atpazīstamību, palielinās klientu lojalitāti un pat pavērs nākotnes biznesa iespējas. Diezgan forši, vai ne?

Unikālu izstāžu dāvanu priekšrocības

Unikālas izstāžu dāvanas var būtiski ietekmēt jūsu zīmola tēlu! Šeit ir daži no galvenajiem ieguvumiem, piedāvājot kaut ko īpaši unikālu savā nākamajā izstādē:

Zīmola atpazīstamība

Uzdāvinot kaut ko foršu un īpašu, apmeklētāji neaizmirsīs jūsu zīmolu. Viņi atcerēsies lielisko pieredzi, ko viņi guva jūsu stendā, un tas, iespējams, novedīs pie mutiskiem ieteikumiem un jauniem potenciālajiem klientiem.

Palielināts stenda apmeklējums un iesaistīšanās

Unikālās dāvanas darbojas kā cilvēku magnēti, piesaistot cilvēkus jūsu stendam. Kad cilvēki redz, ka citi iegūst lieliskus produktus un aiziet no jūsu stenda ar smaidu sejā, arī viņi vēlēsies pārbaudīt, ko jūs piedāvājat. Tas sniegs iespēju aprunāties ar vairāk ar potenciālajiem klientiem un parādīt savus produktus vai pakalpojumus.

Uzlabots zīmola attēls

Ja jūs izcelsieties ar augstākās klases dāvanām, tas parādīs, ka jūsu uzņēmumam rūp kvalitāte un tiek pievērsta uzmanība detaļām. Cilvēkiem par Jūsu zīmolu radīsies pozitīvs iespaids, redzot, ka Jūs esat ļoti pacentušies, gatavojoties izstādei.

Palielināta aktivitāte sociālajos medijos

Sociālo mediju laikmetā interesanti tirdzniecības izstāžu stendi var ātri iegūt uzmanību sociālajos tīklos. Cilvēkiem patīk dalīties ar attēliem un ziņām par saviem atklājumiem izstādēs un ja Jūsu uzņēmums būs tas, kurš izceļas, tad varēsiet izbaudīt šo papildus bezmaksas reklāmas bonusu.

Ilgstoša ietekme

Atšķirībā reklāmas bukletiem, kas parasti tiek izmesti tuvākajā atkritumu urnā, unikālas izstāžu bezmaksas dāvanas var strādāt kā reklāmas rīks pat gadiem ilgi. Kad cilvēki iegūst kaut ko vērtīgu un noderīgu, viņi to turpina izmantot savā ikdienas dzīvē. Izmantojot šo produktu, cilvēks atcerēsies par jūsu zīmolu ikreiz, kad to lietos un, iespējams, pastāstīs par to arī saviem draugiem. Šādā veidā var būtiski palielināt atkārtotu darījumu apjomu un veicināt jaunu klientu piesaisti Jūsu uzņēmumam.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.