Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Vienmēr droša un uzticama palīdzība uz ceļa

Lai braukšana ar auto būtu pēc iespējas drošāka, ir jāņem vērā daži nosacījumi. Piemēram, jābrauc ar sezonai atbilstošām riepām. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka ar vasaras riepām var braukt no 1. marta. Ja gaisa temperatūra ir salīdzinoši zema, tad ar ziemas riepām ir atļauts braukt līdz 1. maijam.

Katram auto vadītājam ir jāseko līdzi riepu kvalitātei jeb nodiluma pakāpei. Ceļu satiksmē var piedalīties auto, kuriem vasaras riepu protekotra dziļums ir vismaz 1,6 mm. Lai gan eksperti uzsver, ka par jaunu riepu iegādi būtu jāsāk domāt pie 3 mm nodiluma.

Ja dažādu apstākļu ietekmē uz ceļa ir atgadījusies negaidīta situācija un nav iespējams turpināt braukšanu, tad šādā situācijā ir iespējams izsaukt autoevakuatoru. Situācijas uz ceļa, kuru dēļ ir jāpārtrauc braukšana var būt ļoti dažādas, piemēram, iestigšana, iebraukšana grāvī, avārija,

Ne vienmēr autoevakuatora palīdzība ir nepieciešama tikai negadījumos, kas atgadās braukšanas laikā. Braukšana var būt apturēta vai neiespējama, ja ir izlādējies motors, notikusi dažādu laikapstākļu ietekme uz auto, ir bloķēti transportlīdzekļa riteņi.

Autoevakuatora darbinieku pieredze ir ļoti plaša, līdz ar to katrai situācijai ir iespējams rast vispiemērotāko risinājumu. Kā arī iespējams, ka auto tehniskās problēmas ir iespējams novērst uz ceļa, lai Jūs varētu turpināt uzsākto braucienu.

Tā kā negaidītas situācijas ar auto var notikt jebkurā dienā, mūsu pakalpojumi ir pieejami 24/7, kas paredz to, ka neskatoties uz dienu un laiku, mēs brauksim Jums palīgā. Autoevakuatora pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Jūrmalā, Ogrē, Siguldā un Jelgavā. Ar autoevakuatora izmaksām un biežāk uzdotajiem jautājumiem ir iespējams iepazīties mājas lapā Autoevakuators.pro. Zvaniet + 371 247 992 99 un mēs Jums palīdzēsim.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.