Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Viesistabas iekārtošana: Ko ņemt vērā?

Publicitātes foto

Viesistaba ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī. Tajā tiek pavadīts daudz laika un tiek uzņemti ciemiņi, tādēļ šīs istabas iekārtojumam jābūt pārdomātam.

Ja ir pienācis laiks mainīt šīs nozīmīgās telpas iekārtojumu vai arī iekārtot istabu no jauna, lasiet raksta turpinājumu un smelieties iedvesmu lieliskiem risinājumiem.

Telpas centrālais punkts

Viesistabas iekārtošana veiksies labāk, ja vispirms noteiksiet tās centrālo punktu. Tas var būt, piemēram, logs, televizors vai kamīns. Mēbeļu un citu elementu izkārtojumu plānojiet, ņemot vērā izvēlēto centrālo punktu.

Interjera stils

Ja telpu iekārtojat no jauna, jāizvēlas arī stils. Mūsdienās iespējas ir ļoti daudzveidīgas, sākot no klasiskā, beidzot ar moderno interjera dizainu, tomēr, apsverot visus variantus, domājiet par to kā ilgtermiņa risinājumu.

Jau ir labi zināms, ka interjera dizaina tendences mēdz mainīties ātrāk, nekā jūs varētu vēlēties iegādāties jaunas mēbeles un citus elementus.

Apgaismojums

Svarīgs jautājums viesistabā ir saistīts ar apgaismojumu, turklāt tas jāpielāgo visām aktivitātēm, kas šajā telpā tiek plānotas. Atrodiet vietu centrālajam apgaismes objektam (griestu lampai), kā arī citiem, mazākiem, apgaismes objektiem pēc nepieciešamības, piemēram, sienas lampiņām vai stāvlampai.

Par nepieciešamo apgaismojumu ieteicams domāt pirms mēbeļu izvietošanas, lai pārliecinātos, ka istabā ir pietiekams skaits elektrības rozešu, ka tās atrodas vajadzīgajās vietās u.c.

Funkcionalitāte

Izvēloties mēbeles un citus interjera elementus, ir jādomā ne tikai par to dizainu, bet arī par funkcionalitāti. Pieņemiet lēmumus, balstoties uz savām prasībām un dzīvesstilu. Piemēram, ja jums patīk ģimeniska atpūta pie televizora vai mēdzat izguldīt viesus, labs ieguldījums būs ērts un praktisks izvelkamais dīvāns. Savukārt, ja šajā telpā uzturaties maz, varbūt dīvāna vietā labāk noderēs atpūtas krēsli.

Mūsdienu daudzveidīgās mēbeļu un interjera dizaina iespējas ļauj viesistabu iekārtot pēc sirds patikas. Tomēr svarīgi uzmanību pievērst arī ilgtspējībai. Kvalitatīvas lietas ne vienmēr izmaksā maz, tādēļ to iegādei var noderēt ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts no Sefinance. Tā ir iespēja visu viesistabas iekārtošanai vajadzīgo iegādāties uzreiz, bet aizdevumu atmaksāt vēlāk – saskaņā ar līgumā noteikto grafiku.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.